Nagrodzeni w XXVIII Międzynarodowym Konkursie Plastycznym „Mieszkam w Beskidach”

Podopieczni Pracowni Ceramiki Artystycznej pod kierunkiem Małgorzaty Wacińskiej oraz uczestnicy Pracowni Malarstwa Sztalugowego pod kierunkiem Agaty Baran zostali nagrodzeni w XXVIII Międzynarodowym Konkursie Plastycznym „Mieszkam w Beskidach”! Sam poziom konkursu był bardzo wysoki, a konkurencja ogromna, gdyż w pierwszym etapie zgłoszono ok. 7 tysięcy prac z Polski, Czech , Słowacji i Ukrainy, a w drugim ok. 5,5 tysiąca.

Wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym artystom gratulujemy i czekamy na kolejne sukcesy! Zapraszamy do obejrzenia galerii prac w dalszej części wpisu 😉

Pełna lista laureatów:

Kategoria: ceramika, masa solna
Opiekun artystyczny: Małgorzata Wacińska

NAGRODY

7-9 lat
I miejsce – Oliwer Biały
II miejsce – Jacek Bobela
III miejsce – Hanna Szczepańska

10-12 lat
I miejsce – Nadia Nowak
II miejsce – Mateusz Melnyczuk,  Oliwia Turczynowicz
III miejsce – Blanka Rezler

13-15 lat
I miejsce – Natalia Turczynowicz, Magda Dyczko
II miejsce – Marta Jurasik
III miejsce – Nadia Żmigrodzka

16 lat +
I miejsce – Edyta Baran, Karina Mościńska
II miejsce – Seweryn Gołdyn, Kamila Jochańska
III miejsce – Kinga Spigiel, Piotr Nowakowski

WYRÓŻNIENIA

7-9 lat
Oliwia Nowak, Leon Ulok

10-12 lat
Martyna Andrasz

16+  
Aleksandra Kanikuła, Dorota Nowak

Kategoria: rysunek 18+
Opiekun artystyczny: Agata Baran

I miejsce – Irena Sajdlowska-Piskorz,
II  miejsce – Bożena Nester, Alina Bobeła
III  miejsce – Izabela Cieślicka, Daniela Żmuda

 

 

Irena Sajdlowska-Piskorz – I miejsce w kategorii „Rysunek 18+”

Alina Bobeła – II miejsce w kategorii „Rysunek 18+”

Izabela Cieślicka – III miejsce w kategorii „Rysunek 18+”

Oliwer Biały – I miejsce w kategorii „Ceramika, masa solna 7-9 lat”

Jacek Bobeła – II miejsce w kategorii „Ceramika, masa solna 7-9 lat”

Nadia Nowak – I miejsce w kategorii „Ceramika, masa solna 10-12 lat”

Mateusz Melnyczuk – II miejsce w kategorii „Ceramika, masa solna 10-12 lat”

Oliwia Turczynowicz – II miejsce w kategorii „Ceramika, masa solna 10-12 lat”

Blanka Rezler – III miejsce w kategorii „Ceramika, masa solna 10-12 lat”

Natalia Turczynowicz – I miejsce w kategorii „Ceramika, masa solna 13-15 lat”

Magda Dyczko – I miejsce w kategorii „Ceramika, masa solna 13-15 lat”

Marta Jurasik – II miejsce w kategorii „Ceramika, masa solna 13-15 lat”

Edyta Baran – I miejsce w kategorii „Ceramika, masa solna 16+”

Karina Mościńska – I miejsce w kategorii „Ceramika, masa solna 16+”

Seweryn Gołdyn – II miejsce w kategorii „Ceramika, masa solna 16+”

Kamila Jochańska – II miejsce w kategorii „Ceramika, masa solna 16+”

Kinga Spigiel – III miejsce w kategorii „Ceramika, masa solna 16+”

Piotr Nowakowski – III miejsce w kategorii „Ceramika, masa solna 16+”

Leon Ulok – wyróżnienie w kategorii „Ceramika, masa solna 7-9 lat”

Martyna Andrasz – wyróżnienie w kategorii „Ceramika, masa solna 10-12 lat”

Aleksandra Kanikuła – wyróżnienie w kategorii „Ceramika, masa solna 16+”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wielkość liter
Kolory