Szukają wystawców i uczestników konkursu kulinarnego

poniedziałek, 11 lipca 2022

Organizatorzy Dożynek Powiatowych poszukują wystawców oraz osób chętnych do udziału w Konkursie Kulinarnym na „Produkt Regionalny”.


Dożynki Powiatu Polkowickiego to bardzo wydarzenie, które w tym roku odbędzie się w dniu 4 września 2022 r. Tradycją od kilku edycji jest miejsce, w którym Dożynki są organizowane, dlatego w tym roku nie będzie inaczej – uroczystość odbędzie się w Grodowcu (gm. Grębocice).

Uroczystość będzie wyjątkowa, ponieważ po raz pierwszy organizatorzy umożliwiają wytwórcom z naszego regionu prezentację produktów nie tylko poprzez samą ekspozycję, ale także poprzez organizację Konkursu Kulinarnego na „Produkt Regionalny” prezentowany podczas Dożynek. Przewidziana została także możliwość degustacji oraz zakupu produktów przez wszystkich mieszkańców. Zapraszamy do udziału!

Na zgłoszenia czekają do 19 sierpnia 2022 r. Każdemu Wystawcy zapewnione zostanie miejsce do prezentacji produktów oraz tablice informacyjne. Udział jest bezpłatny, jednak decyduje kolejność zgłoszeń. Więcej informacji, szczegółowy regulamin, a także karta zgłoszeniowa dostępne są na stronie Powiatu Polkowickiego.

red. emilia

Strony w dziale:

Strony w dziale:

Strony w dziale: