Osiedle Polkowice Dolne\ Wyjazd do teatru na spektakl "Recepta na szczęście"

środa, 15 marca 2023

Informujemy, że w związku ze zbyt małą liczbą chętnych wyjazd na spektakl "Recepta na Szczęście" został odwołany.

Zarząd Osiedla Polkowice Dolne zaprasza 13 maja 2023 r. na wyjazd do Teatru im. Andreasa Gryphiusa w Głogowie na spektakl komediowy "Recepta na Szczęście" czyli Przychodzi baba do lekarza.

Jest to najlepsza i najbardziej wyczekiwana MUZYCZNA KOMEDIA ROMANTYCZNA W TEATRZE w tym sezonie artystycznym - z muzyką na żywo! SPEKTAKL KOMEDIOWY I KONCERT W JEDNYM!

Trzy pokolenia kobiet spotykają się w gabinecie lekarskim:

- Kasia - szukająca miłości, która dopiero zaczyna swoje dorosłe życie w dużym mieście,
- Kleo - zrozpaczona, porzucona przez męża - kobieta w średnim wieku
- Gina - seniorka, nie lubiąca samotności, która niedawno zapisała się do klubu "Dorosłych Singli" gdzie wybrano ją "Dziewczyną Roku".

Wszystkie Panie mają swoje potrzeby, marzenia o miłości i plany. Wszystkie traktują doktora bardziej jako psychologa czy powiernika ich myśli aniżeli lekarza. Doktor Kazimierz, znany jest z tego, że potrafi leczyć nie tylko ciało, ale i duszę i jest bardzo oddany swoim pacjentom. Pojawia się w gabinecie również tajemniczy pacjent country-man żyjący na wsi, kochający naturę i życie blisko niej. Spotkanie wszystkich bohaterów, zderzenie ich różnych światów wywołuje istną burzę w gabinecie Doktora i zmierza do nieoczekiwanego zakończenia.

Podtytuł nawiązuje do historii polskiego dowcipu. Mnóstwo zabawnych pomyłek, piosenki wykonywane na żywo i elementy tańca, gwarantują niezapomniany wieczór. Przez prawie 2 godziny będziecie Państwo świadkami narodzin wielkiej miłości, ale też… pierwszej kłótni kochanków...

Więcej informacji o spektaklu na stronie http://www.mok.glogow.pl/

 

Data: 13 maja 2023 r.
Godzina wyjazdu: 18.00

Zapisy i płatności do 22 marca 2023 r. do godziny 15.00 pod nr telefonu: 76 746 88 26.

Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Wpłaty należy dokonać osobiście w Centrum Kultury w Polkowicach.
 

red. e.skowronska

Strony w dziale:

Strony w dziale: