Konwersja Cyfrowa Domów Kultury

środa, 24 sierpnia 2022

Realizujemy projekt "Studio pełne kultury - nowe możliwości działań edukacyjjnych i animacyjnych Centrum Kultury w Polkowicach" 

W projektu w Pałacu w Suchej Górnej powstaje profesjonalne studio nagraniowe do realizacji materiałów audio i video na potrzeby własne oraz lokalnej społeczności. Będzie to miejsce otwarte do realizacji różnego typu nagrań – dźwiękowych, muzycznych oraz filmowych. Nasi pracownicy są już po wielu szkoleniach, na których poznali nowe możliwości wykorzystywania narzędzi cyfrowych oraz uczyli się obsługiwać nowo zakupiony sprzęt. Z niecierpliwością czekamy na pierwsze wydarzenia podczas których będziemy mogli wykorzystać zdobytą wiedzę i umiejętności.

Działanie obywa się w ramach projektu Konwersja cyfrowa domów kultury finansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 3.2. "Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej" III Osi Priorytetowej "Cyfrowe kompetencje społeczeństwa" Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 realizowanego przez Narodowe Centrum Kultury.

pałac w Suchej Górnej

 

red. administrator

Strony w dziale:

Strony w dziale:

Strony w dziale: