czwartek, 23 kwietnia 2026
Muzyczna podróż w rytmie wspomnień - koncert z okazji Dnia Mamy
Mieszkańcy Guzic zapraszają na wyjątkowy koncert przygotowany z myślą o mamach. „Muzyczna podróż w rytmie wspomnień” to inicjatywa uczestników zajęć muzycznych, którzy postanowili w ten sposób podziękować i sprawić radość najbliższym.
Koncert odbędzie się 9 maja 2026 roku o godz. 18.00 w świetlicy wiejskiej w Guzicach. Na scenie wystąpią uczestnicy zajęć prowadzonych przez Kamilę Ochędowską - mieszkańcy, którzy wspólnie przygotowali program oparty na znanych i lubianych utworach.
Wystąpią
śpiewający:
- Hanna Rependa
- Adam Rependa
- Maja Siedlecka
- Patrycja Piasecka
- Paulina Juszczak
- Władysława Juszczak
- Alina Opyrchał
- Barbara Poręba
- Irena Piasecka
- Justyna Maciejewicz
instrumentaliści:
- Zbigniew Moryń (gitara basowa)
- Marek Rependa (perkusja)
- Kamila Ochędowska (gitara elektryczna)
Wstęp na koncert jest wolny.
Podaruj mamie uśmiech! Niech ten wieczór będzie jej najpiękniejszym prezentem.
Widzimy się na koncercie!

red. administrator