Guzice/ Koncert z okazji Dnia Mamy

czwartek, 23 kwietnia 2026

Muzyczna podróż w rytmie wspomnień - koncert z okazji Dnia Mamy

Mieszkańcy Guzic zapraszają na wyjątkowy koncert przygotowany z myślą o mamach. „Muzyczna podróż w rytmie wspomnień” to inicjatywa uczestników zajęć muzycznych, którzy postanowili w ten sposób podziękować i sprawić radość najbliższym.

Koncert odbędzie się 9 maja 2026 roku o godz. 18.00 w świetlicy wiejskiej w Guzicach. Na scenie wystąpią uczestnicy zajęć prowadzonych przez Kamilę Ochędowską - mieszkańcy, którzy wspólnie przygotowali program oparty na znanych i lubianych utworach.

Wystąpią

śpiewający:

  • Hanna Rependa
  • Adam Rependa
  • Maja Siedlecka
  • Patrycja Piasecka
  • Paulina Juszczak
  • Władysława Juszczak
  • Alina Opyrchał
  • Barbara Poręba
  • Irena Piasecka
  • Justyna Maciejewicz

instrumentaliści:

  • Zbigniew Moryń (gitara basowa)
  • Marek Rependa (perkusja)
  • Kamila Ochędowska (gitara elektryczna)

 

Wstęp na koncert jest wolny.

Podaruj mamie uśmiech! Niech ten wieczór będzie jej najpiękniejszym prezentem.
Widzimy się na koncercie!
 

 

 

plakat promujący

 

red. administrator

Strony w dziale:

Strony w dziale: