Oferty Pracy

Stanowisko: Młodszy instruktor/Instruktor

Miejsce pracy: świetlica w Guzicach i innych obiektach CK w Polkowicach

Wymiar czasu pracy:  0,5 etatu

Zakres obowiązków:

  • organizacja warsztatów, konkursów, zajęć, kół zainteresowań oraz współpraca przy organizowaniu wydarzeń i imprez kulturalnych
  • aktualizacja informacji (plakatów, ulotek, itp.) oraz kolportaż informacji reklamowych
    i materiałów związanych z działalnością Centrum Kultury.
  • współpraca ze szkołami, przedszkolami, zakładami pracy i innymi instytucjami w zakresie realizacji celów statutowych Centrum Kultury.
  • przygotowywanie do eksploatacji powierzonych pod opiekę obiektów Centrum Kultury.
  • utrzymanie czystości we wszystkich powierzonych pod opiekę pomieszczeniach i budynkach,
  • utrzymanie czystości i porządku wokół posesji, zwłaszcza w sezonie zimowym.
  • udostępnianie świetlicy wynajmującym.

Co oferujemy?

– umowa na czas próbny z możliwością przedłużenia

– wynagrodzenie 1400 zł brutto,

– stabilne warunki zatrudnienia,

– ciekawą pracę pełną wyzwań,

– możliwość uczestniczenia w wydarzeniach kulturalnych.

Minimalne wymagania

Wykształcenie: średnie, zawodowe

Umiejętności i uprawnienia:

–  znajomość obsługi komputera,

– umiejętność pracy w zespole, jak i samodzielnego podejmowania decyzji,

– dobra organizacja pracy własnej,

– zaangażowanie, dyspozycyjność i mobilność (praca  w weekendy)

– mile widziane doświadczenie w pracy w podobnym charakterze

– mile widziane aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne.

Przed aplikowaniem, w związku z rekrutacją prosimy o zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą danych osobowych:

Podania o pracę prosimy składać:

osobiście – Dział kadr i płac, ul. Skalników 4, 59-100 Polkowice

 e-mail: kadry@ckpolkowice.pl

Zastrzegamy sobie kontakt tylko z wybranymi kandydatami.

Osoba do kontaktu: Monika Rzepecka, tel. 076 746 88 29

Ważność oferty:  30.07.2021 r.

Wielkość liter
Kolory