Warsztaty taneczne na Dzień Kobiet!

Dzień Kobiet to wspaniała okazja na zdobycie nowego doświadczenia i świetną zabawę! W tym roku zapraszamy wszystkie Panie do udziału w kobiecych warsztatach tanecznych, które odbędą się 7 marca w Atelier Rynek 4A (dawne studio tańca).

Zajęcia poprowadzi Asia Fiedorowicz, właścicielka Szkoły Tańca Nowoczesnego TIGA.

High Heels, godz. 17.00-18.30
To obecnie najbardziej popularny styl na całym świecie, w wolnym tłumaczeniu oznacza „taniec na obcasach” i obejmuje wszystkie style tańca, przede wszystkim te najbardziej kobiece. Podczas warsztatów uczestniczki nauczą się zmysłowych i kobiecych choreografii oraz umiejętności w poruszaniu się w szpilkach na co dzień. Gwarantujemy, że dzięki warsztatom każda uczestniczka odkryje moc swojej kobiecości.

Sexy Dance, godz. 18.45-20.00
Z angielskiego słowo „sexy” oznacza seksowny, ale możemy je przetłumaczyć również jako pociągający, apetyczny, kusicielski, zalotny, kokieteryjny, frywolny, kuszący, zmysłowy, bezpruderyjny czy nawet wart grzechu. Wszystkie te cechy ma w sobie każda z nas, a my pokażemy jak w pełni tę kobiecość i zmysłowość wyrazić!
Warsztaty obejmują naukę choreografii, ale skonstruowana jest ona w taki sposób, by uczestniczki nie musiały gonić za krokami.
Obowiązuje relaksacyjny nastrój, „wczucie się” we własne ciało.

Cena: 30 zł/warsztat, 50 zł/dwa warsztaty

Oprócz kameralnej atmosfery i wspaniałej zabawy na miejscu będzie można również zakupić przepyszne koktajle!

Zapisy: 76 746 88 26
Ilość miejsc ograniczona!

Więcej informacji na naszym wydarzeniu FB!