Kino samochodowe w Polkowicach

Zapraszamy na kino samochodowe jak z amerykańskiego filmu!

Ponad 150 miejsc, mierzący 45 metrów kwadratowych ekran, Food Trucki z popcornem i repertuar, w którym każdy znajdzie coś dla siebie.

Wjazd oczywiście bezpłatny! Bramę otwieramy na godzinę przed seansem – prosimy o wcześniejszy przyjazd.

Miejsce: tereny zielone KS Górnik Polkowice (wjazd od ul. Kopalnianej)

 

PIĄTEK (19 czerwca)

19.00-21.00 – Zwyczajna przysługa

22.00-24.00 – Hellboy

 

SOBOTA (20 czerwca)

16.00-17.30 – Corgi, psiak królowej

19.00-21.00 – Niedobrani

22.00-24.00 – Dziedzictwo

 

NIEDZIELA (21 czerwca)

18.00-19.45 – Sekretny świat kotów

21.00-22.45 – Smak zemsty. Peppermint

 

Kino samochodowe w Polkowicach zostanie zorganizowane z zachowaniem wszystkich obowiązujących zasad sanitarnych oraz wytycznych Głównego Inspektoratu Sanitarnego. 

Przed przyjazdem prosimy o zapoznanie się z regulaminem kina samochodowego. 

Najważniejsze informacje:

 1. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego decyduje kolejność przybycia na miejsce.
 2. Każdy uczestnik kina samochodowego zostanie poddany bezdotykowemu pomiarowi temperatury. W przypadku stwierdzenia u któregoś z uczestników pokazu temperatury powyżej 37 stopni Celsjusza, osoba taka wraz ze współpasażerami nie uczestniczy w pokazie i nie zostanie wpuszczona na teren kina.
 3. Pojazdy o niestandardowych wymiarach mogą nie zostać wpuszczone na teren imprezy (dotyczy busów, samochodów typu Van, pojazdów z bagażnikiem dachowym mogącym ograniczać widoczność innym uczestnikom imprezy).
 4. Po zaparkowaniu pojazdu w miejscu wskazanym przez Organizatora, obowiązkowo należy pozostawić pojazd na tzw. „biegu” z wyłączonymi światłami samochodowymi.
 5. Każdy z Uczestników przed, w trakcie, jak również po pokazie, musi pozostać w samochodzie lub na wyznaczonym miejscu. Dopuszczalny jest tylko i wyłącznie ruch pieszy w przypadku ważnych przyczyn związanych z bezpieczeństwem oraz w przypadku konieczności skorzystania z toalety (regularnie odkażanej i wyposażonej w płyn do dezynfekcji rąk). W przypadku kolejki do sanitariatów Uczestnicy muszą zachować co najmniej 2-metrowy dystans od siebie.
 6. Uczestnicy Kina zobowiązani są do zakrywania ust i nosa maseczką lub przyłbicą ochronną przez cały okres, w którym będą mieli uchylone okno w pojeździe oraz podczas przebywania poza pojazdem. Posiadanie środków ochrony będzie kontrolowane na etapie wjazdu na teren Kina.
 7. Jedzenie oferowane na terenie kina samochodowego można zamówić wyłącznie telefonicznie. Przy składaniu zamówienia należy podać numer miejsca, do którego zostanie dostarczone. Nie ma możliwości zamówienia jedzenia osobiście przy stanowisku.
 8. W ramach gastronomii zamówienia mogą być dostarczane wyłącznie przez obsługę Pokazu bez możliwości opuszczania pojazdów przez Uczestników.
 9. Podczas Kina obowiązuje kulturalne zachowanie. W związku z tym zabronione jest: działanie zagrażające bezpieczeństwu, a w szczególności rzucanie jakichkolwiek przedmiotów mogących stanowić zagrożenie dla życia, zdrowia lub bezpieczeństwa osób przebywających na terenie Pokazu, spożywanie alkoholu, środków odurzających lub substancji psychotropowych, palenie tytoniu,
  nagrywanie filmu telefonem komórkowym lub innym urządzeniem audio/video, używanie klaksonów, przyprowadzanie zwierząt.
 10. Uczestnik, który narusza zasady Regulaminu może zostać usunięty z terenu Kina.
 11. Osoby uczestniczące w Kinie Samochodowym zobowiązane są, aby stosować się do zaleceń przedstawicieli Organizatora, mających na celu zapewnienie bezpieczeństwa i porządku.
 12. Każdy z Uczestników Kina Samochodowego zobowiązany jest do przestrzegania aktualnie obowiązujących norm sanitarnych i rozporządzeń ministrów w związku z trwającą epidemią COVID-19.

Regulamin kina samochodowego

 

Bezpłatna reklama dla firm z branży usługowej i gastronomicznej

Wydarzenia ostatnich miesięcy mocno uderzyły w przedsiębiorców, szczególnie w sektorze usług i gastronomii, dlatego przygotowaliśmy dla nich specjalną ofertę – bezpłatne wyświetlanie plansz reklamowych w trakcie przerw między seansami!

Jeżeli prowadzisz salon usługowy (fryzjerski, kosmetyczny itp.) lub lokal gastronomiczny i chciałbyś pokazać swoją reklamę na ekranie mierzącym przeszło 45 metrów kwadratowych, skontaktuj się z naszym Działem Promocji pod numerem 76 746 88 17 lub mailowo na promocja@ckpolkowice.pl.

 

Jak dojechać?

Wjazd znajduje się przy ul. Kopalnianej (pomiędzy stacją Orlen oraz zajazdem Adria). Brama zostanie otwarta na godzinę przed pierwszym seansem.