Gminne Święto Plonów Online

Tegoroczne Gminne Święto Plonów odbędzie się w zupełnie nowej formie. Każdy mieszkaniec gminy będzie mógł w nim bezpiecznie i wygodnie uczestniczyć w domu lub z każdego innego miejsca na świecie.

–  Uznaliśmy, że transmisja prowadzona na żywo przez nasz fanpejdżu na Facebooku będzie najbezpieczniejszą i najwygodniejszą formą do wspólnego udziału w tym wydarzeniu – mówi Bogusław Godlewski, Dyrektor Centrum Kultury w Polkowicach. – Jest to dla nas niemałe wyzwanie organizacyjne i techniczne, ale wierzę, że bez problemu mu podołamy.

Gminne Święto Plonów to wydarzenie z bogatą historią, które dotąd tradycyjnie odbywało się w formie plenerowej w poszczególnych wsiach znajdujących się na terenie gminy Polkowice. Uwagę przyciągały zwłaszcza pełne kolorów i domowych wyrobów stoiska sołeckie oraz piękne wieńce, które mieszkańcy własnoręcznie wykonywali na tę okazję.

Transmisja rozpocznie się 6 września o godz. 15:00. W programie zaplanowano Mszę świętą, uroczyste przekazanie chleba Burmistrzowi Polkowic oraz koncert kapeli Góralska Hora. Koniecznie bądźcie z nami!

Link do transmisji – https://www.facebook.com/ckpolkowice