Urodziny Ciotki Hrabiny

Czas wyjąć z szafy krynolinową suknię i zakręcić loki! Takiego przyjęcia w gminie Polkowice nie było od lat – Urodziny Ciotki Hrabiny to wyjątkowa okazja, by przenieść się w czasie do przełomu XIX i XX wieku.

Na jeden dzień przenieśmy się o ponad sto lat w czasie, bo odtworzyć niepowtarzalną atmosferę tamtych lat. Piękne, rozłożyste suknie i koronkowe parasolki dam, eleganckie fraki i wysokie cylindry panów – na takim przyjęciu jeszcze nie byliście! Spotkajmy się w pięknym otoczeniu w Parku w Żukowie 12 września o godz. 15:00. Wstęp bezpłatny!

Wśród wielu różnorodnych rozrywek przygotowaliśmy m.in. rodzinne questy pn. „Wyprawa po Parku Naturalistycznym w Żukowie”, warsztaty rodzinne i sportowe, a zwieńczeniem całego wydarzenia będzie koncert kwartetu Wroclavia Quartet.

Ale moment, czy wypada przybyć na przyjęcie urodzinowe bez odpowiedniego prezentu? Oczywiście, że nie, dlatego ogłaszamy konkurs na urodzinowy kosz piknikowy Ciotki Hrabiny! Kosz powinien zawierać naczynia, własnoręcznie przygotowane dania, przekąski, warzywa, owoce i napoje oraz przystrojenie z naturalnych materiałów.

Karty zgłoszenia należy wypełnić do 7 września oraz dostarczyć je do siedziby Centrum Kultury w Polkowicach. Na prace będziemy czekać w dniu wydarzenia, 12 września, w Parku w Żukowie do godz. 15:30.

Pełny program wydarzenia:
– 15:00 – przywitanie i rodzinne questy pn. “Wyprawa po Parku Naturalistycznym w Żukowie”,
– 15:40 – konkurs na urodzinowy kosz piknikowy Ciotki Hrabiny,
– 16:00-17:00 – warsztaty rodzinne, turniej sportowy, konkursy,
– 17:00-18:00 – koncert Wroclavia Quartet.

Podczas wydarzenia obowiązywać będzie nakaz zasłaniania ust i nosa.

Regulamin konkursu

Procedura bezpieczeństwa

Ankieta wstępnej kwalifikacji

Karta zgłoszeniowa