Warsztaty taneczne

Zapraszamy Polkowiczanki na nasze warsztaty taneczne dla kobiet, które odbędą się 16 października w Atelier Rynek 4A. Już po raz drugi przygotowaliśmy zajęcia z Asią Fiedorowicz, która pomoże Wam rozbudzić kobiecość i pokaże jak szałowo poruszać się w szpilkach! W programie czekać na Was będą aż 2 opcje – High Heels oraz Sexy Dance. 

High Heels, godz. 18.00-19.15

To obecnie najbardziej popularny styl na całym świecie, w wolnym tłumaczeniu oznacza „taniec na obcasach” i obejmuje wszystkie style tańca, przede wszystkim te najbardziej kobiece. Podczas warsztatów uczestniczki nauczą się zmysłowych i kobiecych choreografii oraz umiejętności w poruszaniu się w szpilkach na co dzień. Gwarantujemy, że dzięki warsztatom każda uczestniczka odkryje moc swojej kobiecości.

Sexy Dance, godz. 19.15-20.30

Z angielskiego słowo „sexy” oznacza seksowny, ale możemy je przetłumaczyć również jako pociągający, apetyczny, kusicielski, zalotny, kokieteryjny, frywolny, kuszący, zmysłowy, bezpruderyjny czy nawet wart grzechu. Wszystkie te cechy ma w sobie każda z nas, a my pokażemy jak w pełni tę kobiecość i zmysłowość wyrazić!
Warsztaty obejmują naukę choreografii, ale skonstruowana jest ona w taki sposób, by uczestniczki nie musiały gonić za krokami.
Obowiązuje relaksacyjny nastrój, „wczucie się” we własne ciało.
Cena: 30 zł/warsztat, 50 zł/dwa warsztaty

Oprócz kameralnej atmosfery i wspaniałej zabawy na miejscu będzie można również zakupić przepyszne koktajle!

Zapisy: 76 746 88 26

Ilość miejsc ograniczona!