Wujek Czarek na żywo!

Jego filmy na YouTube notują milionowe odtworzenia, a kultowe role bawią do łez do dzisiaj – Cezary Pazura, jeden z najpopularniejszych polskich aktorów wystąpi 23 października w Auli Forum w Polkowicach! W swoim programie „Wujek Czarek na żywo” opowie Wam o swoich doświadczeniach i codziennych spostrzeżeniach, które mogą Was doprowadzić do łez.

Jego dorobek aktorski jest imponujący i różnorodny, a poczucie humoru wręcz legendarne. Cezary Pazura nie raz i nie dwa zaskakiwał widzów swoim talentem aktorskim i satyrycznym. Zagrał w wielu kultowych dziś produkcjach, jak np. „13 posterunek”, „Kiler” czy „Chłopaki nie płaczą”, świetnie czuje się również na scenie kabaretowej, gdzie występował m.in. z Kabaretem Ani Mru Mru oraz Kabaretem Młodych Panów. Kilka lat temu założył również kanał na Youtube, gdzie jako Wujek Czarek opowiada o swoich doświadczeniach aktorskich i ciekawostkach z planów filmowych.

„Wujek Czarek na żywo” to autorski program skupiający się na relacjach damsko-męskich, życiu rodzinnym i… O tym przekonajcie się sami!

Zapamiętajcie tę datę – 23 października, godz. 19:00, Aula Forum w Polkowicach.

Bilety: 40 zł (50 zł w dniu koncertu)

Spektakl od 16 lat.

Bilety można zakupić w kasach Centrum Kultury w Polkowicach (Galeria „Rynek 26”, Kino i Sobin) oraz na stronie evenea.pl.