Odwołane wydarzenia

W związku z coraz poważniejszą sytuacją epidemiologiczną w kraju podjęliśmy decyzję o przełożeniu występu Cezarego Pazury oraz koncertu „Musica in Ecclesia”, który miał się odbyć w Sobinie.

Nowa data występu Cezarego Pazury zostanie podana w późniejszym terminie po zniesieniu obostrzeń. Dotychczas zakupione bilety zachowują ważność.
Bilety zakupione stacjonarnie można zwrócić w kasach Centrum Kultury – Galeria “Rynek 26” lub Kino (ul. Dąbrowskiego 1). W sprawie zwrotu biletów zakupionych za pośrednictwem portalu evenea.pl prosimy o kontakt pod nr telefonu 76 746 88 14.

Pobrane bilety na koncert „Musica in Ecclesia” tracą ważność! W przypadku ustalenia nowej daty koncertu poinformujemy o możliwości odbioru nowych biletów.

Bezpieczeństwo widzów, artystów oraz naszych pracowników ma dla nas w tym momencie priorytetowe znaczenie, dlatego decyzje dotyczące kolejnych wydarzeń i naszej działalności merytorycznej będziemy podejmować na bieżąco obserwując uważnie rozwój wydarzeń. Wszystkie informacje publikujemy na naszym profilu na portalu Facebook oraz stronie internetowej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wielkość liter
Kolory