Odwołane wydarzenia

W związku z coraz poważniejszą sytuacją epidemiologiczną w kraju podjęliśmy decyzję o przełożeniu występu Cezarego Pazury oraz koncertu „Musica in Ecclesia”, który miał się odbyć w Sobinie.

Nowa data występu Cezarego Pazury zostanie podana w późniejszym terminie po zniesieniu obostrzeń. Dotychczas zakupione bilety zachowują ważność.
Bilety zakupione stacjonarnie można zwrócić w kasach Centrum Kultury – Galeria “Rynek 26” lub Kino (ul. Dąbrowskiego 1). W sprawie zwrotu biletów zakupionych za pośrednictwem portalu evenea.pl prosimy o kontakt pod nr telefonu 76 746 88 14.

Pobrane bilety na koncert „Musica in Ecclesia” tracą ważność! W przypadku ustalenia nowej daty koncertu poinformujemy o możliwości odbioru nowych biletów.

Bezpieczeństwo widzów, artystów oraz naszych pracowników ma dla nas w tym momencie priorytetowe znaczenie, dlatego decyzje dotyczące kolejnych wydarzeń i naszej działalności merytorycznej będziemy podejmować na bieżąco obserwując uważnie rozwój wydarzeń. Wszystkie informacje publikujemy na naszym profilu na portalu Facebook oraz stronie internetowej.