XXIV Powiatowy Konkurs Recytatorski „Srebrna Muza”

Zapraszamy dzieci oraz młodzież z terenu powiatu polkowickiego do udziału w XXIV Powiatowym Konkursie Recytatorskim „Srebrna Muza”. W tym roku wyjątkowo odbędzie się on w formie online.

Jak co roku jesień w Polkowicach to nie tylko kolorowe liście czy coraz chłodniejsze dni – to również czas na „Srebrną Muzę”, czyli konkurs przeznaczony dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Ze względu na stale pogarszającą się sytuację pandemiczną w kraju oraz troskę o zdrowie i bezpieczeństwo uczestników zdecydowaliśmy, że tegoroczna edycja odbędzie się całkowicie w formie online. 

Uczestnicy proszeni są o przygotowanie nieedytowanych nagrań oraz przesłanie ich wraz ze skanami lub zdjęciami kart zgłoszeniowych za pomocą strony www.wetransfer.com na adres srebrnamuza@ckpolkowice.pl. 
Nieprzekraczalny termin nadsyłania prezentacji: 16 listopada

Uczniowie klas O-VI prezentują jeden dowolny utwór poezji polskiej. Długość prezentacji: do 3 min.
Uczniowie klas VII-VIII i szkół ponadpodstawowych prezentują wybrany utwór ks. Jana Twardowskiego. Długość prezentacji: do 5 min. 

Przesłane prezentacje zostaną ocenione przez profesjonalne Jury. Wyniki zostaną opublikowane na stronie Centrum Kultury w Polkowicach do 30 listopada.

Regulamin XXIV Powiatowego Konkursu Recytatorskiego „Srebrna Muza” 

Karta zgłoszeniowa