Warsztaty taneczne dla kobiet raz jeszcze!

Zainteresowanie warsztatami z Asią Fiedorowicz przerosło nasze oczekiwania. Widzimy, że uwielbiacie tańczyć w szpilkach, dlatego zapraszamy Was na kolejne zajęcia! Tym razem zmieniamy nieco formę, udostępniając więcej miejsc dla zainteresowanych pań.

Kolejne warsztaty odbędą się 31 października, 21 listopada oraz 12 grudnia (termin do wyboru) w dwóch grupach – I grupa w godz. 15:30-18:00, II grupa w godz. 18:30-21:00. W każdej grupie realizowany będzie ten sam program – połączenie High Heels i Sexy Dance, czyli przeszło 2,5 godziny rozbudzania Waszej zmysłowości i kobiecości. 

Miejsce: Atelier Rynek 4A

Cena: 50 zł (z Kartą Dużej Rodziny 50% taniej!)

Zapisy: 76 746 88 26

Jak zawsze gwarantujemy kameralną i przyjemną atmosferę 😉 

Warsztaty przeznaczone są dla osób powyżej 16 r.ż.

Ilość miejsc ograniczona!

High Heels

To obecnie najbardziej popularny styl na całym świecie, w wolnym tłumaczeniu oznacza „taniec na obcasach” i obejmuje wszystkie style tańca, przede wszystkim te najbardziej kobiece. Podczas warsztatów uczestniczki nauczą się zmysłowych i kobiecych choreografii oraz umiejętności w poruszaniu się w szpilkach na co dzień. Gwarantujemy, że dzięki warsztatom każda uczestniczka odkryje moc swojej kobiecości.

Sexy Dance

Z angielskiego słowo „sexy” oznacza seksowny, ale możemy je przetłumaczyć również jako pociągający, apetyczny, kusicielski, zalotny, kokieteryjny, frywolny, kuszący, zmysłowy, bezpruderyjny czy nawet wart grzechu. Wszystkie te cechy ma w sobie każda z nas, a my pokażemy jak w pełni tę kobiecość i zmysłowość wyrazić!
Warsztaty obejmują naukę choreografii, ale skonstruowana jest ona w taki sposób, by uczestniczki nie musiały gonić za krokami.
Obowiązuje relaksacyjny nastrój, „wczucie się” we własne ciało.