Koncert Sanah w Polkowicach!

24.11.2020
Niestety decyzją Prezesa Rady Ministrów działalność naszego ośrodka została zawieszona do 27 grudnia, dlatego koncert zostanie przeniesiony na inny termin, a sprzedaż biletów się nie rozpocznie. 

Kojarzycie laskę od „Szampana”? No to szykujcie się, bo już 18 grudnia przy sprzyjających wiatrach i mijających obostrzeniach w Polkowicach zagra sanah, jedna z najpopularniejszych młodych wokalistek w Polsce!

Swoje pierwsze utwory sanah publikowała na YouTubie, gdzie zauważył ją m.in. Dawid Podsiadło. Uznawana jest za jedną z najciekawszych wokalistek nurtu tzw. quality pop na polskiej scenie muzycznej. W maju 2020 roku wydała swój pierwszy album „Królowa dram”, a promujący krążek singiel „Szampan” trafił na 1. miejsce Krajowej Listy Airplay Charts oraz list przebojów w RMF FM, Radiu Zet, Radiu Eska, RMF Maxxx – rewelacyjnie radzi sobie także w serwisach streamingowych jako #1 na Poland TOP50 i Viral Top50 na Spotify oraz #1 na liście TIDAL Top 100 Polska.

Bilety na jej koncerty rozchodzą się błyskawicznie, dlatego pamiętajcie, że sprzedaż tych na nasz koncert rusza 30 listopada (w przypadku zniesienia obostrzeń) w Galerii „Rynek 26” oraz na stronie evenea.pl.

Sprzedaż biletów nie rozpocznie się w przypadku przedłużenia zakazu organizacji imprez z powodu panującej pandemii.

Data: 18 grudnia 2020 r.

Godzina: 20:00

Miejsce: Aula Forum w Polkowicach (ul. Skalników 6)

Bilety: 70 zł (80 zł w dniu wydarzenia) – sprzedaż od 30 listopada w Galerii „Rynek 26” oraz na evenea.pl

Wielkość liter
Kolory