29. Finał WOŚP w Polkowicach już w najbliższą niedzielę!

01.02.2021
Liczenie zakończone❤️! Wszystko sprawdziliśmy dwa razy i z dumą możemy ogłosić pełną kwotę zebraną podczas 29. Finału WOŚP w Polkowicach
: 58 839,56 złotych😲! Choć kwota ta na pewno jeszcze wzrośnie, bo część licytacji kończy się dopiero w przyszły weekend. Dziękujemy Wam za wspólne granie i do zobaczenia za rok!

Już w najbliższą niedzielę gramy razem z cała Polską podczas 29. Finału WOŚP! Bądźcie tego dnia razem z nami. Zbiórkę na terenie Polkowic rozpoczynamy o godz. 10:00. A co poza tym? 

W Atelier Rynek 4A w godzinach 12:00-18:00 odbędzie się kiermasz książek Miejsko-Gminnej Biblioteki w Polkowicach oraz kiermasz ciast Koła Gospodyń Wiejskich z Moskorzyna.

A o 16:00 zapraszamy na transmisję na naszej stronie na portalu Facebook (www.facebook.com/ckpolkowice) pełną koncertów, wywiadów, spotkań i pozytywnej energii! A o 20:00 włączcie się ponownie, by w ramach Światełka do nieba obejrzeć cover hymnu WOŚP w wykonaniu m.in. Małgorzaty Ostrowskiej, Krzysztofa Respondka i Pawła Stasiaka!

 

 

 

Naszym wolontariuszom przypominamy – dbajcie o o swoje bezpieczeństwo! Poniżej znajdziecie procedurę bezpieczeństwa obowiązującą podczas 29. Finału oraz infografikę, na której znajdziecie najważniejsze informacje i wskazówki. 

Procedura bezpieczeństwa obowiązująca podczas organizacji 29. Finału WOŚP realizowanego przez Sztab WOŚP działający przy Centrum Kultury w Polkowicach