Koncert jazzowy Dariusza Gruszeckiego

Melodyjny dźwięk saksofonu zawsze wprawia nas w dobry nastrój – Was też? Jeżeli tak to na pewno spodoba Wam się koncert jazzowy w wykonaniu Dariusza Gruszeckiego – muzyka, kompozytora, aranżera, instrumentalisty (saksofon tenorowy, saksofon altowy, saksofon sopranowy, klarnet, instrumenty klawiszowe), pedagoga z wykształceniem muzycznym i instrumentalnym.

Wyróżnia się wielką pasją, doświadczeniem zawodowym (występy solowe, zespoły, orkiestry i inne formacje muzyczne). Na koncie posiada kilka wydanych płyt oraz szereg występów, koncertów oraz recitali. Gra ciekawe i pięknie brzmiące aranżacje, odznaczające się wrażliwością oraz wyjątkowym prowadzeniem fraz muzycznych, melodii tematów muzycznych i improwizacji. 

Z całą pewnością czas spędzony z muzyką wykonaną przez Dariusza Gruszeckiego to chwile obcowania z wysokim poziomem muzycznym w głębi muzycznych doznań. 

Emisja nagrania odbędzie się 21 lutego o godz. 19:00 na naszym profilu na Facebooku (www.facebook.com/ckpolkowice) oraz na naszej stronie internetowej.