Występ Cezarego Pazury już 6 marca!

Po dłuższej nieobecności wracamy do gry! A zaczynamy naprawdę wyśmienicie – 6 marca o godz. 19:00 w Auli Forum w Polkowicach zapraszamy na występ Cezarego Pazury, który planowo miał się odbyć w październiku zeszłego roku.

Przypominamy, że wcześniej zakupione bilety zachowują ważność. Dla tych, którzy nie zdążyli zakupić biletów mamy jednak równie dobrą wiadomość – mamy jeszcze trochę wolnych miejsc! Bilety w cenie 40 zł (50 zł w dniu występu) można zakupić w kasach Centrum Kultury:

  • w Kinie – czwartek-niedziela, 16:00-19:30,
  • w Galerii „Rynek 26” – poniedziałek-niedziela, godz. 10:00-18:00,
  • w kasie w Sobinie (ul. Polkowicka 69A) – poniedziałek-piątek, godz. 7:30-15:30.

Jego filmy na YouTube notują milionowe odtworzenia, a kultowe role bawią do łez do dzisiaj – Cezary Pazura to zdecydowanie  jeden z najpopularniejszych polskich aktorów. W swoim programie „Wujek Czarek na żywo” opowie Wam o swoich doświadczeniach i codziennych spostrzeżeniach, które mogą Was doprowadzić do łez.

Jego dorobek aktorski jest imponujący i różnorodny, a poczucie humoru wręcz legendarne. Cezary Pazura nie raz i nie dwa zaskakiwał widzów swoim talentem aktorskim i satyrycznym. Zagrał w wielu kultowych dziś produkcjach, jak np. „13 posterunek”, „Kiler” czy „Chłopaki nie płaczą”, świetnie czuje się również na scenie kabaretowej, gdzie występował m.in. z Kabaretem Ani Mru Mru oraz Kabaretem Młodych Panów. Kilka lat temu założył również kanał na Youtube, gdzie jako Wujek Czarek opowiada o swoich doświadczeniach aktorskich i ciekawostkach z planów filmowych.

„Wujek Czarek na żywo” to autorski program skupiający się na relacjach damsko-męskich, życiu rodzinnym i… O tym przekonajcie się sami!

Spektakl dla osób powyżej 16 roku życia.

Ze względu na zmieniającą się sytuację epidemiologiczną w kraju prosimy mieć na uwadze, że obecnie panujące obostrzenia sanitarne mogą ulec zmianie. O wszystkich zmianach dot. powyższego wydarzenia będziemy informować na bieżąco na naszej stronie oraz profilu na Facebooku. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wielkość liter
Kolory