Występ Cezarego Pazury już 6 marca!

Po dłuższej nieobecności wracamy do gry! A zaczynamy naprawdę wyśmienicie – 6 marca o godz. 19:00 w Auli Forum w Polkowicach zapraszamy na występ Cezarego Pazury, który planowo miał się odbyć w październiku zeszłego roku.

Przypominamy, że wcześniej zakupione bilety zachowują ważność. Dla tych, którzy nie zdążyli zakupić biletów mamy jednak równie dobrą wiadomość – mamy jeszcze trochę wolnych miejsc! Bilety w cenie 40 zł (50 zł w dniu występu) można zakupić w kasach Centrum Kultury:

  • w Kinie – czwartek-niedziela, 16:00-19:30,
  • w Galerii „Rynek 26” – poniedziałek-niedziela, godz. 10:00-18:00,
  • w kasie w Sobinie (ul. Polkowicka 69A) – poniedziałek-piątek, godz. 7:30-15:30.

Jego filmy na YouTube notują milionowe odtworzenia, a kultowe role bawią do łez do dzisiaj – Cezary Pazura to zdecydowanie  jeden z najpopularniejszych polskich aktorów. W swoim programie „Wujek Czarek na żywo” opowie Wam o swoich doświadczeniach i codziennych spostrzeżeniach, które mogą Was doprowadzić do łez.

Jego dorobek aktorski jest imponujący i różnorodny, a poczucie humoru wręcz legendarne. Cezary Pazura nie raz i nie dwa zaskakiwał widzów swoim talentem aktorskim i satyrycznym. Zagrał w wielu kultowych dziś produkcjach, jak np. „13 posterunek”, „Kiler” czy „Chłopaki nie płaczą”, świetnie czuje się również na scenie kabaretowej, gdzie występował m.in. z Kabaretem Ani Mru Mru oraz Kabaretem Młodych Panów. Kilka lat temu założył również kanał na Youtube, gdzie jako Wujek Czarek opowiada o swoich doświadczeniach aktorskich i ciekawostkach z planów filmowych.

„Wujek Czarek na żywo” to autorski program skupiający się na relacjach damsko-męskich, życiu rodzinnym i… O tym przekonajcie się sami!

Spektakl dla osób powyżej 16 roku życia.

Ze względu na zmieniającą się sytuację epidemiologiczną w kraju prosimy mieć na uwadze, że obecnie panujące obostrzenia sanitarne mogą ulec zmianie. O wszystkich zmianach dot. powyższego wydarzenia będziemy informować na bieżąco na naszej stronie oraz profilu na Facebooku. 

Przed przybyciem prosimy o wydrukowanie oraz wypełnienie ankiety wstępnej kwalifikacji oraz zapoznanie się z procedurą bezpieczeństwa obowiązującą podczas wydarzeń odbywających się w Auli Forum Zespołu Szkół w Polkowicach.