Dwa koncerty sanah w Polkowicach! NOWY TERMIN

07.04.2021
Do samego końca mieliśmy nadzieję, że się uda, niestety ze względu na przedłużenie obostrzeń do 18 kwietnia koncerty sanah w Polkowicach zostają przeniesione na 18 września.

Zakupione bilety zachowują ważność. W przypadku zwrotów prosimy o kontakt pod numerem 76 746 88 14 lub mailowo na ksiegowosc@ckpolkowice.pl.

 

Kojarzycie laskę od „Szampana”? No to szykujcie się, bo już 10 kwietnia przy sprzyjających wiatrach i mijających obostrzeniach w Polkowicach aż dwa koncerty zagra sanah, jedna z najpopularniejszych młodych wokalistek w Polsce!

Z racji dużego zainteresowania, bilety na pierwotny termin koncertu rozeszły się błyskawicznie – udało nam się jednak wynegocjować dodatkowy termin – także 10 kwietnia, lecz o godz, 16:00.
Sprzedaż biletów na dodatkowy koncert rusza 17 marca  w Galerii „Rynek 26”, w Sobinie (ul. Polkowicka 69a) oraz na stronie bilety.ckpolkowice.pl.

Swoje pierwsze utwory sanah publikowała na YouTubie, gdzie zauważył ją m.in. Dawid Podsiadło. Uznawana jest za jedną z najciekawszych wokalistek nurtu tzw. quality pop na polskiej scenie muzycznej. W maju 2020 roku wydała swój pierwszy album „Królowa dram”, a promujący krążek singiel „Szampan” trafił na 1. miejsce Krajowej Listy Airplay Charts oraz list przebojów w RMF FM, Radiu Zet, Radiu Eska, RMF Maxxx – rewelacyjnie radzi sobie także w serwisach streamingowych jako #1 na Poland TOP50 i Viral Top50 na Spotify oraz #1 na liście TIDAL Top 100 Polska.

Data: 10 kwietnia 2021 r.

Godzina: 16:00 oraz 19:00

Miejsce: Aula Forum w Polkowicach (ul. Skalników 6)

Bilety: 70 zł (80 zł w dniu wydarzenia) – sprzedaż od 17 marca (dodatkowy koncert) w Galerii „Rynek 26”, w Sobinie (ul. Polkowicka 69a) oraz na bilety.ckpolkowice.pl

Podczas koncertu obowiązywać będzie procedura bezpieczeństwa oraz nakaz zasłaniania ust i nosa. 

Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany daty lub odwołania wydarzenia ze względu na zmieniającą się sytuację epidemiczną. O wszystkich zmianach będziemy na bieżąco informować na naszej stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych, dlatego prosimy na bieżąco śledzić nasze wpisy.