Wieczór Stand-Up! ZMIANA TERMINU

Ze względu na przedłużenie obostrzeń sanitarnych wydarzenie zostało przeniesione na 12 czerwca na godz. 19:00. Zakupione bilety zachowują ważność, w sprawie zwrotów prosimy o kontakt pod numerem 76 746 88 14 lub mailowo na ksiegowosc@ckpolkowice.pl. 

Trochę śmiechu jeszcze nikogo nie zabiło – podobno. Postanowiliśmy to sprawdzić, by mieć pewność. Zapraszamy na Wieczór Stand-Up już 15 maja o godz. 19:00 w Kinie Polkowice!

Nie jeden, nie dwóch, ale aż trójka komików będzie Was rozbawiać tego wieczoru – Ewa Błachnio, Michał Pałubski oraz Damian „Viking” Usewicz.

Bilety w cenie 35 zł (45 zł w dniu wydarzenia) w sprzedaży od 28 kwietnia (od godz. 9:00) w Galerii „Rynek 26”, w Sobinie (ul. Polkowicka 69a) oraz na www.bilety.ckpolkowice.pl.

Wydarzenie dla widzów pełnoletnich!

Podczas wydarzenia obowiązuje nakaz zasłaniania ust i nosa. Wydarzenie odbywa się z zachowaniem obowiązujących procedur sanitarnych.

Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany daty lub odwołania wydarzenia ze względu na sytuację epidemiczną. O wszystkich zmianach będziemy informować na bieżąco na stronie www.ckpolkowice.pl.

Przy zakupie biletów online prosimy o wydrukowanie, wypełnienie i przyniesienie na występ ankiety wstępnej kwalifikacji (link do pobrania).

 

EWA BŁACHNIO – …czyli pełen uśmiechu i pozytywnych emocji występ znanej polskiej artystki sceny kabaretowej. Kilkunastoletnie doświadczenie związanej do 2014 roku z kabaretem Limo sprawiło, że teraz z dumą pracuje na swój indywidualny dorobek artystyczny. Niejednokrotnie wcielała się w rolę konferansjera (Polsat Sopot SuperHit Festiwal, Sylwester z Dwójką, Telekamery). Aktualnie gra również role w spektaklach teatrów w Krakowie, Gdyni i Katowicach. Współtworzyła audycję Poliż Temat w RMF FM wraz z Robertem Korólczykiem i Mariuszem Kałamagą.

 
 
 
MICHAŁ PAŁUBSKI 
Mówi się, że aby zostać stand-uperem trzeba złożył ofiarę z geja, niejakiego BuBy i coś w tym musi być, bo BuBy nigdzie już nie ma… a Pałubski? No cóż… bawi go wszystko, dlatego stara się wszystkim bawić. Nie ma dla niego tematów tabu. Na scenie zaczynał wcześnie i jak mówi: „szybko nie skończy”.
 
 
 
 
DAMIAN „VIKING” USEWICZ
Zdecydowanie gruba gwiazda polskiej komedii! 
Szczeciński komik który swoimi żartami nie odpuszcza ani sobie ani swoim bliskim! Na scenie od ponad 10 lat. W swoich występach nieszablonowo porusza tematy z życia wzięte okraszając je czarnym humorem, ciętym jęzorem i mnóstwem dystansu do siebie. Widziany na Rybnickiej Jesieni Kabaretowej Ryjek, w Comedy Central a niedługo na WOW i Playerze a jeszcze został zaproszony na finałPAKI 2020 ale tam go nie widziano bo…COVID!