Podziel się sercem z Aleksandrem

Zapraszamy do udziału w charytatywnym kiermaszu rękodzieła „Podziel się sercem z Aleksandrem”. Motywem przewodnim kiermaszu będzie serce we wszelkich kształtach i kolorach. Wszystkie dostępne rzeczy będą miały niepowtarzalny charakter, gdyż wykonane zostały ręcznie przez lokalnych artystów. 

Całkowity dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na pomoc dla 5-letniego Aleksandra, mieszkańca gminy Polkowice, który zmaga się z autyzmem. 

Kiermasz odbywać się będzie online (https://www.facebook.com/groups/1925140557652616), jak i stacjonarnie w dniach 17 maja-1 czerwca w Atelier Rynek 4a w Polkowicach od poniedziałku do soboty w godz. 9:00-17:00 w dniach.

„Podziel się sercem z Aleksandrem” to pierwsza lokalna inicjatywa, która odbywa się w ramach Programu Wolontariatu Miejskiego „Działaj z sercem” – mikrograntów na realizację działań społecznych i kulturalnych. Każdy mieszkaniec gminy Polkowice może zgłosić swój pomysł na działanie w lokalnej społeczności i otrzymać dofinansowanie w wysokości do 1.500 zł.