Koncert Sariusa – wygraj bilety!

Będzie ogień! Już 3 lipca zapraszamy Was na najgorętsze wydarzenie tego lata – koncert Sariusa w Polkowicach! 

Jako support rapera usłyszycie dodatkowo takich wokalistów jak Demon, Girson, Zetgiepe oraz CSK. Wbijajcie na Halę PPK (lodowisko) – wydarzenie zaczynamy o 17:15.

A jeśli chcecie wygrać bilety na ten koncert, wystarczy wejść na nasze Fb wydarzenie https://www.facebook.com/events/149041213947093/ i tam, pod postem konkursowym, napisać z kim chcielibyście pójść na występ Sariusa i jaki jego utwór lubicie najbardziej.
Dwa komentarze z największą liczbą polubień otrzymają podwójne bilety, a zwycięzca ponadto płytę CSK- VABANK!

Biorąc udział w konkursie, akceptujecie regulamin:
Regulamin konkursu – wygraj bilety na koncert Sariusa

Sarius to pochodzący z Częstochowy utalentowany raper i wokalista. Na rynku zadebiutował w 2013 roku i od tamtego momentu konsekwentnie buduje swoją pozycję na scenie, a przełomowym krążkiem okazał się dla niego zeszłoroczny Antihype, który został wydany w jego własnym labelu. Płyta w recenzjach i opiniach słuchaczy zyskała bardzo dobre oceny, niejednokrotnie lądując na podium podsumowań 2017 oraz „pokrywając się złotem”. Jego następca, czyli album „Wszystko co złe”, również spotkał się z przychylnością słuchaczy otrzymując wyróżnienie platynowej płyty. Aktualnie Sarius promuje swój najnowszy materiał, czyli platynowy „Pierwszy Dzień Po Końcu Świata”.

Program:
17:15 – Demon
17:45 – Girson
18:15 – Zetgiepe
19:20 – CSK
20:30 – Sarius

Za deckami DJ Rożo!

Bilet w cenie 45 zł (70 w dniu koncertu) można nabyć w Galerii „Rynek 26”, w Kinie, w siedzibie Centrum Kultury przy ul. Skalników 4 oraz online na stronie www.bilety.ckpolkowice.pl.

Zgodnie z rozporządzeniem nr 54/2020 Dyrektora Centrum Kultury w Polkowicach z dnia 22.09.2020 r. kwota biletu dla osób posiadających Kartę Dużej Rodziny będzie pomniejszona o 30 %.

UWAGA!
Bilety podzielone zostały na 2 pule – dla osób zaszczepionych i niezaszczepionych. Dzięki temu, zgodnie z obowiązującymi przepisami, możemy wpuścić na teren obiektu znacznie więcej osób. Osoby posiadające bilet z puli dla zaszczepionych mogą wykorzystać osoby, które na minimum 14 dni przed wydarzeniem przyjęła drugą dawkę szczepionki przeciwko COVID-19 (Pfizer, Moderna, AstraZeneca) lub szczepionkę jednodawkową J&J. Status szczepienia należy potwierdzić kodem QR lub potwierdzeniem wygenerowanym z Internetowego Konta Pacjenta. Potwierdzenia będą weryfikowane przy wejściu razem z biletem. Uczestnik wydarzenia wyraża zgodę na dobrowolne okazanie kodu QR w przypadku braku okazania kodu zakupiony bilet będzie traktowany jako bilet standardowy o ile taki rodzaj biletu będzie dostępny w sprzedaży. W tym wypadku bilet bez potwierdzenia szczepienia nie będzie upoważniał do wejścia na teren wydarzenia. 

Wszystkich uczestników prosimy o wypełnienie oświadczenia o stanie zdrowia, zapoznanie się z procedurą bezpieczeństwa oraz klauzulą informacyjną w związku z weryfikacją unijnego certyfikatu COVID w aplikacji mobilnej.

Regulamin imprezy