„Przyjdź pomaluj swój świat” – plener malarski dla rodzin

Zapraszamy do udziału w wielopokoleniowym plenerze malarskim „Przyjdź, pomaluj swój świat”, który odbędzie się 14 września 2021 r. o godz. 15.30 w Centralnym Parku Zabaw i Wypoczynku.

Wydarzenie realizowane jest przy współpracy z Polkowickim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w ramach zadania:  Plener malarski dla rodzin – „Życie bez uzależnień”. Działania artystyczne, takie jak malarstwo są sposobem na wyrażenie siebie. Pozytywny wpływ sztuki na psychikę człowieka znany jest od dawna. Plener „Przyjdź, pomaluj swój świat” to również idealna alternatywa do artystycznego spędzania czasu wolnego. 

W terapii przez sztukę nie trzeba mieć żadnych uzdolnień, działanie terapeutyczne ma sam proces twórczy. Nie ma również znaczenia Twój wiek: plener malarski kierowany jest zarówno dla dzieci, młodzieży jak i dorosłych oraz seniorów.

Zapisy na wydarzenie od 1 września pod nr telefonu (76) 746 88 20

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Liczba miejsc ograniczona.

Wydarzenie realizowane jest w ramach Projektu „Kultura jest alternatywą”, finansowanego z Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Gminnego Programu Przeciwdziałania Narkomanii.

 

Wydarzenie odbędzie się z zachowaniem obowiązujących zasad sanitarnych. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany daty lub odwołania pleneru ze względu na sytuację epidemiczną. O wszystkich zmianach Organizator będzie informował na bieżąco na stronie www.ckpolkowice.pl