Dodatkowe bilety na koncert sanah!

 

Ważna informacja dla wszystkich fanów sanah!

Udało się: obostrzenia dotyczące możliwości organizacji koncertu dla 100% widowni nie zostały zaostrzone! Dzięki tej informacji wiemy, że możemy dodać do sprzedażowej puli kolejne bilety.

Bilety podczas pierwszej sprzedaży rozeszły się bardzo szybko – słuchamy Waszych sugestii oraz czytamy komentarze. Jesteśmy świadomi wielkiego zainteresowania tym wydarzeniem, wybraliśmy najbardziej optymalną opcję sprzedaży biletów.

Bilety na dwa koncerty sanah, zarówno na godzinę 16.00, jak i 19.00 będzie można zakupić – wyłącznie stacjonarnie – od 8 września w Kawiarni „Galeria Rynek 26”.

Aby każdy z Was miał równą szansę zakupu biletów, ich sprzedaż rozpocznie się o godzinie 18.00 – Kawiarenka będzie otwarta wcześniej,  jednak dopiero o tej godzinie otwarta zostanie kasa biletowa. Limit kupna to 5 biletów na osobę: rezerwacje, w tym telefoniczne, nie będą możliwe.

W kolejce będzie można ustawiać się do godz. 20.00. Każda osoba, która ustawi się w kolejce do tej godziny zostanie obsłużona w miarę dostępności biletów. W przypadku, gdy po godz. 20:00 wolne bilety pozostaną jeszcze w puli, sprzedaż odbędzie się w następnego dnia od godz. 9:00 zarówno stacjonarnie w kawiarni „Galeria Rynek 26”, jak i internetowo na bilety.ckpolkowice.pl