Koncert Stanisławy Celińskiej

Stanisława Celińska po raz kolejny gościć będzie w Polkowicach. Koncert „Jesienna…” odbędzie się
1 października o godz. 19.00 w Auli Forum (ul. Skalników 6 ). Artystka wystąpi wspólnie z zespołem pod kierownictwem Macieja Muraszko.

 

Stanisława Celińska jest znakomitą i wszechstronną aktorką uwielbianą przez publiczność. Ale jest również znaną i bardzo lubianą piosenkarką. Jej wspaniałe interpretacje, spotkania z widownią, jej empatia i charyzma przyciągają różne pokolenia. I nie bez powodu – na jej płytach i na koncertach każdy znajdzie coś dla siebie.

 „Jesienna…” – to niezwykły koncert, bardzo osobisty i przesycony miłością, pragnieniami oraz tęsknotami. Stanisława Celińska podjęła się niełatwego zadania – na prośbę swoich fanów, z którymi spotykała się po koncertach i wsłuchiwała w ich życiowe historie, zarówno radosne i te smutne, Artystka zdecydowała się napisać teksty skierowane właśnie do tych wszystkich, którzy szukają ukojenia, spokoju, wsparcia. Słowa wspaniale otulił w nuty kompozytor, aranżer i producent Maciej Muraszko, sięgając po instrumenty, które potrafią zawładnąć wyobraźnią słuchacza m.in. skrzypce, flet, akordeon czy mandolinę. Duet Stanisława Celińska i Maciej Muraszko to od wielu lat gwarancja jedynego, niepowtarzalnego klimatu oraz niezapomnianych chwil.

Maciej Muraszko to wszechstronny muzyk, kompozytor, aranżer i producent muzyczny, absolwent Akademii Muzycznej w Poznaniu. Współpracował z wieloma wybitnymi artystami a także z Orkiestrą Polskiego Radia i Telewizji w Poznaniu, Orkiestrą Alex Band, Państwową Filharmonią w Poznaniu oraz Filharmonią Narodową w Warszawie. Jest twórcą muzyki do filmów dokumentalnych i reklamowych oraz muzyki filmowej, teatralnej i współczesnej. Na swoim koncie ma liczne osiągnięcia i nagrody. Jako producent muzyczny ma na swoim koncie takie pozycje jak: płyty wydane wspólnie przez Macieja Maleńczuka i zespół Psychodancing, a także album „Cudowny świat” dedykowany wspaniałemu polskiemu kardiochirurgowi Zbigniewowi Relidze. Dotychczasowa współpraca ze Stanisławą Celińską zaowocowała albumami: „Atramentowa” (2016), „Atramentowa-Suplement”, „Świątecznie”(2016r.) oraz „Malinowa”(2018r.) i najnowsza „Jesienna”(2020r.)

 „Jesienna…” to antidotum na smutek, odizolowanie, złe samopoczucie, pochmurny poranek. Przede wszystkim to przyjaciel, w którego warto się wsłuchać Zarówno koncert, jak i płyta „Jesienna…” to doskonałe lekarstwo na współczesne rozterki.

 

Artystce na scenie towarzyszą uznani polscy muzycy:

Wojciech Olszewski – fortepian

Kuba Frydrych – gitary

Krzysztof Samela – kontrabas

Julia Muraszko – skrzypce

Paweł Pełczyński – saksofon

Janusz Muraszko – akordeon

Maciej Muraszko – perkusja

 

Jesienna …
Stanisława Celińska z zespołem pod kierownictwem Macieja Muraszko
Aula Forum w Polkowicach (ul. Skalników 4)
1 października 2021, godz. 19.00

 

Bilety: ulgowe* 40 zł ulgowe (50 zł w dniu wydarzenia), normalne 60 zł (70 zł w dniu wydarzenia) do nabycia w Galerii “Rynek 26” oraz na stronie www.bilety.ckpolkowice.pl

 

*Bilety ulgowe dla osób 60 +. Osoby, które zakupiły bilet ulgowy winny przed wejściem na koncert okazać ważny dokument uprawniający do ulgi.

Podczas koncertu obowiązuje nakaz zasłaniania ust oraz nosa. Koncert odbędzie się z zachowaniem obowiązujących zasad sanitarnych.

Procedura bezpieczeństwa

Regulamin wydarzenia