Stand-up Usewicz & Pałubski

Zapraszamy na wieczór komediowy Stand-Up, który odbędzie się 9 października o godz. 20.00 w polkowickim Kinie!
To będzie niezapomniany wieczór pełen trafnych obserwacji, ciętych ripost, nietuzinkowych przemyśleń i przede wszystkim dobrych żartów.

Stand-Up to forma rozrywki, której już nikomu nie trzeba przedstawiać, dlatego przedstawiamy tych, którzy zapewnią Wam dwie godziny świetnej zabawy:

Damian „Viking” Usewicz
Szczeciński komik ze sceną związany od ponad 10 lat. W swoich występach nieszablonowo porusza tematy z życia wzięte okraszając je dawką czarnego humoru i ogromnym dystansem do siebie. Na scenie zastanawia się co sprawia, że jesteśmy tym kim jesteśmy, dlaczego tak wiele rzeczy go denerwuje oraz dlaczego mały pęcherz to przekleństwo.

Michał Pałubski
Mówi się, że głupota nie boli i faktycznie na co dzień Michał nie odczuwa objawów bólowych, bo jego głupota objawia się przemyśleniami, ale nie takimi mądrymi, które pchną świat do przodu… to są takie głupie przemyślenia, najgłupsze z głupich… chcecie zobaczyć jak głupi może być człowiek inteligentny? Chcecie poprawić sobie samoocenę? Przyjdźcie na nowy program Michała i już po kilku minutach uznacie, że zasługujecie na Nagrodę Nobla.

Bilety w cenie 35 zł (40 zł w dniu wydarzenia) do nabycia w Galerii „Rynek 26”, Kinie (ul. Dąbrowskiego 1), Sobinie (ul. Polkowicka 69A) oraz online na www.bilety.ckpolkowice.pl i www.ticketos.pl