Warsztaty wiedzy

Zdrowie psychiczne jest tak samo ważne, jak zdrowie fizyczne – ostatnie wydarzenia uświadomiły nas o tym bardzo dosadnie. W ramach projektu Kultura On „Kto pyta nie błądzi, kto pyta ten rządzi” zapraszamy na bezpłatne spotkanie.

 

Dla kogo adresowane jest spotkanie:

Dla osób interesujących się psychologią oraz naukami ścisłymi. Dla młodzieży i dorosłych chcących dowiedzieć się, jak funkcjonuje współczesne społeczeństwo i co jako jednostki jesteśmy w stanie zrobić, by nauczyć się świadomie uczestniczyć w życiu społecznym oraz świadomie tworzyć ścieżkę własnego rozwoju.

 

Dlaczego warto uczestniczyć w spotkaniu:

Ponieważ jest to okazja do wyjścia naprzeciw zmianom, które następują w trudnych dla nas czasach i poznanie naukowego punktu widzenia, czego możemy spodziewać się w najbliższej przyszłości.

 

Osoby prowadzące spotkanie:

Aleksandra Michalska – socjolog, mama, miłośniczka natury i fascynatka pracy z umysłem oraz tego, jak praca nad sobą może wpłynąć na kolektywne funkcjonowanie społeczeństwa w długofalowej perspektywie. Wierzy, ze każdy ma w sobie ogromny potencjał i siłę sprawczą, by dokonać zmian i wpłynąć na jakość swojego życia.

Magdalena Pala – psychoterapeutka, absolwentka psychologii o specjalności terapeutycznej na Uniwersytecie Lethbridge w Kanadzie. Wierzy w słowa Marka Twaina, iż „ Dwa najważniejsze dni w życiu człowieka to ten, w którym się rodzi i ten, w którym odkrywa – po co.” Pracując z pacjentami w całej Polsce rozwija się w nurcie treningu uważności, sesje dopasowując do potrzeb pacjenta i tego, co jest dla niego ważne. W wolnym czasie uwielbia piesze wycieczki po europejskich pasmach górskich.

Marcin Michalski– autor innowacyjnego, multimedialnego podręcznika Project Origin. W książce podkreśla rolę wartości w życiu człowieka, które stawiają na ludzki potencjał, kreatywność i miłość, ponieważ to one pozwalają „rozświetlić każdą ciemność”. Inżynier biomedyczny łączący wiedzę z zakresu nauk ścisłych z naukami humanistycznymi. Pasjonat nowych technologii oraz holistycznego podejścia do życia, jako bazy do świadomego i zdrowego samorozwoju.

 
Bezpłatne wejściówki na spotkanie dostępne już od piątku w Kawiarni Galeria Rynek 26 oraz w Polkowickim Wiatraku.
 
Spotkanie dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach programu Narodowego Centrum KulturyDom Kultury + Inicjatywy Lokalne 2021″