Koncert „Tribute to Agnieszka Osiecka”

3 listopada o godz. 19.00 w Polkowickim Kinie odbędzie się niezwykły koncert „Tribute to Agnieszka Osiecka”. Wystąpią Krzysztof Żesławski Trio & Natalia Lubrano.

 

 

TRIBUTE TO OSIECKA to muzyczny projekt znanego wrocławskiego muzyka Krzysztofa Żesławskiego współpracującego z zespołami TAX FREE I WOLNA GRUPA BUKOWINA ,który do współpracy zaprosił charyzmatyczną wokalistkę NATALIĘ LUBRANO oraz wyśmienitego pianistę Łukasza Perka. W grudniu 2016 roku ukazała się pierwsza płyta zespołu.

 

Krzysztof Żesławski od wielu lat jest propagatorem twórczości Agnieszki Osieckiej, pełni również funkcję kierownika muzycznego  FESTIWALU TWÓRCZOŚCI AGNIESZKI OSIECKIEJ „BARDZO WIELKA WODA” we Wrocławiu. W 2020r Krzysztof Żesławski skomponował muzykę do tekstu Agnieszki Osieckiej „Piosenka o ostatnim Doboszu”  która pojawiła się w filmie dokumentalnym pt. „Świat został stworzony dla mnie” o życiu literata Andrzeja Dobosza.

 

 

Natalia ma za sobą współpracę m in z Andrzejem Smolikiem , zespołem MILOOPA. W 2012r . ukazała się solowa płyta Natalii pt. R.E.S.P.E.C.T, jest również laureatką PPA we Wrocławiu gdzie otrzymała nagrodę publiczności za brawurowe wykonanie piosenki ” Wariatka tańczy ” W kwietniu 2014 roku zdobyła nagrodę publiczności oraz specjalną nagrodę jury za walory wokalne na ogólnopolskim Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. W czerwcu wystąpiła w koncercie „SuperDebiuty” na 51. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Pod koniec września ukazał się album koncertowy zatytułowany Live Sessions, który zawierał zapisów z koncertu Natalii Lubrano i Maćka Czemplika.

Szerszej publiczności znana z V edycji programu The Voice of Poland w grupie Tomsona i Barona z zespołu Afromental, gdzie dotarła do półfinału, oraz programu Must Be The Music. Tylko muzyka, gdzie w 2015 roku wywalczyła sobie finał u boku zespołu The Lions.

 

Pod koniec listopada 2016 roku ukazała się płyta zatytułowana Osiecka Jazzowo, którą piosenkarka nagrała wspólnie z Kwartetem Krzysztofa Żesławskiego ku czci Agnieszki Osieckiej. W 2020r współpracę z zespołem zawiązał Piotr Dziubek -akordeonista ,pianista ,kompozytor i aranżer.

 

 

 

 

 

 

 

 

Bilety w cenie 20 zł (30 zł w dniu wydarzenia) do zakupy w Galerii „Rynek 26”, Kinie (ul. Dąbrowskiego 1), Sobienie (ul. Polkowicka 69a) oraz na www.bilety.ckpolkowice.pl

 

Podczas koncertu obowiązuje nakaz zasłaniania ust i nosa oraz procedura bezpieczeństwa.
Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany daty lub odwołania wydarzenia ze względu na obecną sytuacje epidemiologiczną. 
O wszystkich zmianach będziemy informować na bieżąco na www.ckpolkowice.pl