„Żona do adopcji” – spektakl w gwiazdorskiej obsadzie

 

12 listopada na scenie polkowickiego kina zagości trójka niezwykłych aktorów! Katarzyna Ankudowicz, Marek Pituch oraz Jakub Wons wystąpią w spektaklu „Żona do adopcji” Teatru Old Timers Garage. Bilety już dostępne.

 

W życiu Adama wszystko miało swoje miejsce – dom praca, dom praca. Od czas do czasu jakaś kontrolowana rozrywka. Ale w życiu każdego człowieka przychodzi taka chwila, że nawet dobrze naoliwiona maszyna przestaje funkcjonować i niebo zaczyna walić się głowę. Żona Adama wyjeżdża. Mieszkanie nawiedza natrętny domokrążca i wróżbita. Niespodziewanie pojawia się również Filip, kolega z podstawówki. Do drzwi puka przedstawicielka Ośrodka Adopcyjnego, o której wizycie Adam zupełnie zapomniał. Spokojne dotychczas życie bohatera wypełnia się mnóstwem niedomówień, pomówień i abstrakcyjnych insynuacji. A wszystko przykryte płaszczem „normalności”. Jak rozwiąże się splot dziwnych wydarzeń? Czy prawdziwych przyjaciół rzeczywiście poznaje się w biedzie?

 

„Żona do adopcji” – Teatr Old Timers Garage
12 listopada, godz. 18.00, Kino (ul. Dąbrowskiego 1)

Bilety w cenie 65 zł (70 zł w dniu wydarzenia) do zakupu w Galerii “Rynek 26”, Kinie, Sobinie (ul. Polkowicka 69a) oraz na www.bilety.ckpolkowice.pl

Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany daty i/lub godziny spektaklu, a także zmianę numeracji miejsc w związku z koniecznością dostosowania się do aktualnej sytuacji epidemiologicznej.