Gala Noworoczna

Uroczysty koncert na rozpoczęcie nowego roku. Starosta Polkowicki oraz Burmistrz Polkowic serdecznie zapraszają na Galę Noworoczną, która odbędzie się 8 stycznia 2022 r., o godzinie 18.00 w Auli Forum przy Zespole Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy. Wystąpi Książęca Orkiestra Salonowa pod batutą Maestro Jerzego Koska.

Bilety w cenie: 10 zł przedsprzedaż, 20 zł w dniu koncertu do zakupu w Galerii “Rynek 26”, Kinie oraz na www.bilety.ckpolkowice.pl

siedmiu muzyków smyczkowych wraz z dyrygentem

W skład orkiestry wchodzą muzycy z Wałbrzycha, Wrocławia czy Zielonej Góry. Grają muzykę ambitną ale jednocześnie ciekawą dla publiczności, o czym świadczy obecność dużej rzeszy melomanów na każdym koncercie. Prowadzą ożywioną działalność koncertową na terenie całego Dolnego Śląska przybliżając słuchaczom piękno kameralnej muzyki, ciekawy i różnorodny repertuar oraz światowej klasy solistów.

Jerzy Kosek – ukończył z wyróżnieniem Średnią Szkołę Muzyczną w Olsztynie w klasie fortepianu , a następnie Akademię Muzyczną w Katowicach – dyplom z wyróżnieniem w klasie dyrygentury prof. Karola Stryji. Studia kontynuował w Halle i w Wiedni. Ukończył również Studia Podyplomowe w Akademii Ekonomicznej w Katowicach na Wydziale Menedżer Kultury. Laureat III Międzynarodowego Konkursu Dyrygentów w Katowicach, finalista I Międzynarodowego Konkursu Dyrygentów w Jerozolimie. Dyrygował większością orkiestr symfonicznych i kameralnych w Polsce, a także w Niemczech, Austrii, Danii, Holandii, Węgrzech, Ukrainie, Jugosławii, Wenezueli, Izraelu, Portugalii, Chinach, USA. W swoim dorobku posiada 16 płyt, muzykę do filmów, muzykę dla radia i telewizji. Dyrygował także w teatrach operowych. W 2002 roku uzyskał kwalifikację I stopnia w dziedzinie dyrygentury w Akademii Muzycznej w Warszawie. W roku 2011 uzyskał stopień doktora habilitowanego w Akademii Muzycznej w Poznaniu.

GALA NOWOROCZNA
8 styczna 2022, godz. 18.00 , Aula Forum
bilety: 10 zł przedsprzedaż, 20 zł w dniu koncertu

Ze względu na ewentualne zmiany w związku z sytuacją epidemiologiczną organizator zastrzega sobie prawo do przeniesienia lub odwołania wydarzenia.

Regulamin organizacji widowni w Auli Forum określający zasady bezpieczeństwa w związku z zagrożeniem epidemiologicznym wirusem SARS-CoV-2 (PDF, 271 KB)