Komunikat dot. koncertów sanah

Od 15 grudnia 2021 roku obowiązują kolejne obostrzenia, które będą obowiązywać także w dniu koncertu sanah (15 stycznia 2022 r.). Zgodnie z aktualnie obowiązującym stanem prawnym możemy udostępnić słuchaczom nie więcej niż 30% liczby miejsc. Do limitu osób, które mogą zasiąść na widowni, nie wlicza się zaszczepionych przeciwko COVID-19, pod warunkiem okazania przez te osoby unijnego cyfrowego zaświadczenia COVID lub zaświadczenia o szczepieniu, o wyniku testu i o powrocie do zdrowia w związku z COVID-19.

Nie chcemy zarządzać zwrotami biletów na koncerty Sanah wbrew Państwa woli, dlatego jeśli posiadacie Państwo któreś z ww. zaświadczeń i zachcecie okazać je przy wejściu na widownię, prosimy o kontakt mailowy na adres: bilety@ckpolkowice.pl.

W treści maila należy podać:

– godzinę koncertu, na którą macie Państwo zakupiony bilet (16.00 lub 19.00)

– rząd i miejsce

oraz dopisać, że macie Państwo (lub będziecie mieć już w tym terminie) zaświadczenie szczepienia lub zaświadczenie o powrocie do zdrowia w związku z COVID-19 i zechcecie okazać je przy wejściu na widownię.

Jeśli uda nam się uzbierać wystarczającą ilość deklaracji, unikniemy przymusowej i kłopotliwej dla wielu osób sytuacji zwrotu biletów.

Przypominamy, że nie skanujemy, ani nie gromadzimy danych z certyfikatów i zaświadczeń.

Serdecznie dziękujemy za wsparcie i wyrozumiałość!

Szczegółowe informacje pod nr tel. 76 746 88 18.

Regulamin organizacji widowni w Auli Forum określający zasady bezpieczeństwa w związku z zagrożeniem epidemiologicznym wirusem SARS-CoV-2 (PDF, 271 KB)