Koncerty sanah w Polkowicach!

Znamy nową datę koncertu sanah!
 
Ostatnio koncerty nie mogły się odbyć z powodu problemów zdrowotnych wokalistki. Udało nam się ustalić nową datę koncertów w Polkowicach i mamy nadzieję, że tym razem nic już nie stanie nam na ich przeszkodzie.
 
Koncerty odbędą się 15 stycznia 2022 r. w Auli Forum.
Godziny występu pozostają bez zmian, czyli 16:00 oraz 19:00, a bilety zachowują ważność.
 
W przypadku zwrotu biletów prosimy zgłosić się do miejsca zakupu lub do Działu Księgowości – tel. 76 746 88 14, e-mail: ksiegowosc@ckpolkowice.pl.
 
W związku z pojawiającymi się pytaniami – polecamy wykonać ksero biletów, aby w dniu koncertów były one nadal czytelne.
 
 

Swoje pierwsze utwory sanah publikowała na YouTubie, gdzie zauważył ją m.in. Dawid Podsiadło. Uznawana jest za jedną z najciekawszych wokalistek nurtu tzw. quality pop na polskiej scenie muzycznej. W maju 2020 roku wydała swój pierwszy album „Królowa dram”, a promujący krążek singiel „Szampan” trafił na 1. miejsce Krajowej Listy Airplay Charts oraz list przebojów w RMF FM, Radiu Zet, Radiu Eska, RMF Maxxx – rewelacyjnie radzi sobie także w serwisach streamingowych jako #1 na Poland TOP50 i Viral Top50 na Spotify oraz #1 na liście TIDAL Top 100 Polska.

Podczas koncertu obowiązywać będzie procedura bezpieczeństwa oraz nakaz zasłaniania ust i nosa. 

Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany daty lub odwołania wydarzenia ze względu na zmieniającą się sytuację epidemiczną. O wszystkich zmianach będziemy na bieżąco informować na naszej stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych, dlatego prosimy na bieżąco śledzić nasze wpisy.