Walentynki 2022

Już niebawem Walentynki. Jeśli wciąż zastanawiasz się jak spędzić ten wyjątkowy czas ze swoją drugą połówką to koniecznie zobaczcie ofertę Centrum Kultury, propozycji jest wiele. W okresie Walentynkowym zakochani (i nie tylko!) nie będą się nudzić!

W dniach 7-13 lutego na naszej stronie możecie wziąć udział w konkursie online „Miłość z obrazu”. Sprawdźcie, czy rozpoznajecie któreś ze słynnych dzieł i wygrajcie nagrodę, która na pewno pomoże przy organizowaniu wspólnego wyjścia.

12 lutego w Wiatraku Polkowickim o godz. 19.00 odbędzie się Koncert Walentynkowy w wykonaniu polkowiczanki – Anety Szkudlarek. Na instrumentach klawiszowych towarzyszyć jej będzie Dawid Sierpina. Darmowe wejściówki na koncert można odebrać w Wiatraku.
W tym dniu rozpoczyna się również Walentynkowy tydzień, który trwać będzie do 20 lutego.  W ramach niego na szczycie Watraka pracownicy Centrum Kultury przygotowali specjalną walentynkową aranżacje, która zrobi idealne tło do Waszych wspólnych zdjęć. Podczas zwiedzania będziecie mogli dowiedzieć się jak wygląda święto zakochanych na całym świecie, a następnie wziąć udział w mini quzie. Na koniec możecie zakupić swojej walentynce piernikowe serduszko.
Więcej informacji tutaj.

14 lutego w godzinach 12.00 – 17.00 zapraszamy na Wyznania przy kawie do Kawiarni „Galeria Rynek 26”. Dla wszystkich, którzy wyznają sobie miłość przed kamerami – 50 % rabatu.

Dla tych którzy wolą spędzać Walentynki z filmem, polkowickie Kino przygotowało specjalny, walentynkowy seans. „Krime Story. Love Story” to komedia gangsterska inspirowana prawdziwymi wydarzeniami, opisana w książce rapera Marcina „Kali” Gutkowskiego. Zapraszamy na godzinę 20.00 w dniach 11.02 – 14.02.

Koncert „Nie tylko o miłości” w wykonaniu Przemysława Szczotko, który odbędzie się 15 lutego, o godz. 18.30 w Kinie to kolejna propozycja dla zakochanych. Zachęcamy w szczególności rodziców, ponieważ w tym czasie mogą zapisać swoje pociechy (od 5 r.ż.) na warsztaty odbywające się w nowej Sali Centrum Kultury – Rynek 27. 
Zapisy na zajęcia dla dzieci trwają do 14.02 do godz. 16.00 pod nr tel. 76 746 88 26, a ich koszt to jedyne 5 zł. Natomiast bezpłatne wejściówki na koncert odebrać można w „Galerii Rynek 26” oraz Kinie.

Podczas wydarzeń obowiązują zasady aktualnego reżimu sanitarnego.
Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania wydarzeń.