STAND-UP

Grube żarty przed tłustym czwartkiem!
23 lutego o godz. 19.00 na scenie polkowickiego Kina rozbawią nas Michał „Mimi” Zenkner i Wojtek Kamiński. Zapraszamy na wieczór stand- up. Bilety już w sprzedaży!

Michał „Mimi” Zenkner

Na scenie komediowej działam od kilkunastu lat. Wcześniej w kabaretach: K2 i hlynur, od 2020 roku robię stand-up. W przerwach między lockdownami.

            „MałoZajebista Małpa” to mój drugi program. Dłuższy niż poprzedni. I lepszy. To drugie ważniejsze. Staram się być konsekwentny i  konsekwentnie pogrążam się w oczach widzów. No bo jak wskazuje tytuł, program jest w dużej mierze o mnie. Jak ktoś nie wierzy, niech spojrzy na zdjęcie.

Wojtek Kamiński

Kiedy miałem siedemnaście lat, byłem praktycznie nieśmiertelny. Później poziom nieśmiertelności malał, malał… a świat niebezpiecznie, jak boa dusiciel, zaciskał się wokół mnie. Aż któregoś dnia… Pamiętaj, jeśli nagle w drodze na cmentarz zorientujesz się, że nie jedziesz, tylko cię wiozą, to raczej to już jest koniec.” Zapraszam na mój program „Escape room”.

23 lutego, godz. 19.00, Kino
Wieczór stand-up Michał „Mimi” Zenkner Wojtek Kamiński  
Bilety: 35 zł przedsprzedaż, 45 zł w dniu wydarzenia do zakupu w Galerii “Rynek 26”, Kinie oraz na www.bilety.ckpolkowice.pl