Koncert Nullizmatyk x Filipek | ZBUKU – WYGRAJ BILETY

Mamy dobre wieści dla fanów hip-hopu – czas na dużą dawkę muzyki! Koncerty odbędą się 27 sierpnia w Hali PPK (lodowisko) o godz. 19.00. Wystąpią: ZBUKU oraz Nullizmatyk x Filipek. Nie zabraknie również lokalnego akcentu, supportować będą: MNM Klika, Tinek i Smoła, Cendra oraz Oshu. Za deckami: DJ Rożo. Na terenie koncertu przewidziano strefę gastronomiczną. Wstęp dla osób powyżej 16 roku życia.

Bilety w cenie 40zł (50 zł w dniu koncertu) dostępne w kasach Centrum Kultury oraz na stronie www.bilety.ckpolkowice.pl.
Otwarcie bramek o godz.18.30.

A jeśli chcecie wygrać bilety, wystarczy wejść na nasze Fb wydarzenie Nullizmatyk x Filipek | ZBUKU

Z.B.U.K.U – właściwie Michał Buczek, raper pochodzący z Prudnika. W 2013 roku ukazał się jego debiutancki album pod tytułem „Że Życie Ma Sens”, który szybko pokrył się złotem. Od tego czasu raper nie przestaje tworzyć. Na swoim koncie ma już sześć solowych albumów, wiele wyróżnień oraz kolaboracji z najlepszymi artystami w kraju.

Zbuku znany jest z bezkompromisowych tekstów oraz różnorodności w brzmieniu, dzięki czemu nie przestaje zaskakiwać fanów.

.

.


Nullo, właściwie Patrycjusz Kochanowski, znany również jako Nullizmatyk – polski raper, autor tekstów, producent muzyczny, współwłaściciel wytwórni Dystrykt Records. Współzałożyciel legendarnego wałbrzyskiego zespołu Trzeci Wymiar, z którym wydał pięć albumów, z czego cztery z nich pokryły się złotem. Za udział w projekcie Donatana „Równonoc” otrzymał diamentową płytę. Były koszykarz.
W 2012 wydał swój pierwszy oficjalny solowy album „SPG Dystrykt”, którego tematyka mocno skupiona jest na dzielnicy Piaskowa Góra, na której Nullo się wychował. W 2018 roku wydał płytę wraz ze swoim zespołem Nullizmatyka pt. „Live Session”, na której połączył rap i śpiew z akompaniamentem żywych instrumentów oraz sampli. Na swoim koncie ma już ponad 1000 zagranych koncertów w Polsce oraz za granicą. W sierpniu 2019 Nullizmatyka zagrała koncert na Pol’And’Rock Festiwal (Woodstock).
Obecnie Nullizmatyk zakończył pracę nad swoim drugim solowym albumem „ZABÓJCZA KRÓLOWA”, którego premiera przewidziana jest na jesień 2022. 13 maja światło dzienne ujrzał album „Antyviral”, który Nullizmatyk nagrał w duecie z Filipkiem.


Filip Jan Marcinek, znany jako Filipek – polski raper i freestyler oraz autor tekstów. Były zawodnik bitew typu freestyle. Dwukrotny zwycięzca WBS (Wielka Bitwa Szczecińska). Dwukrotnie zajął także trzecie miejsce na WBW (Wielka Bitwa Warszawska). W 2014 roku wyszedł pierwszy mixtape Filipa Marcinka pt. „Novum – czyli jak zrobić mixtape bez słabej linijki”. Następna płyta Filipa wyszła już rok później, zatytułowana została Beletrystyka. 25 listopada 2015 wydał płytę, która nosiła tytuł „Fifi. Rozdział dwudziesty” i to dzięki niej zebrał sporą rzeszę fanów.

Od tamtej pory artysta nie zwalnia tempa i wydaje kolejne albumy: „Płyta dekady” (wspólna płyta z Edziem), „Dekorator Wnętrz„, „Młody Bukowski „, „Gra na emocjach„. „Rozdział zamknięty”, „Następny do piekła„, „Gambit”, który zadebiutował na 2. miejscu na liście OLIS. 13 maja światło dzienne ujrzał album „Antyviral”, który nagrał w duecie z Nullizmatykiem.

.

DO POBRANIA:
Regulamin koncertu hop-hopowego