Wielki Turniej Scythe!

wtorek, 18 października 2022

Popioły po Wielkiej Wojnie wciąż pokrywają całunem śnieg w Europii roku 1920. Kapitalistyczne miasto-państwo znane po prostu jako „Fabryka”, które było siłą napędową wojny dzięki produkowanym przez siebie mechom, zatrzasnęło swe podwoje, co przyciągnęło uwagę kilku pobliskich krajów...

 

Polkowickie gry bez prądu mają zaszczyt zaprosić na Wielki Turniej. Rozgrywki na najwyższym poziomie w grę planszową Scythe odbędą się 22 października w Salonie (Rynek 27). Zaczynamy o godz. 10.00. Do wygrania atrakcyjne nagrody!


O co w tym chodzi:
Na małym, choć niezwykle pożądanym terenie zebrali się przedstawiciele pięciu frakcji. Kto zyska chwałę i fortunę, tworząc swoje imperium jako przywódca Wschodniej Europii?

Scythe to strategiczna gra planszowa dla jednego do pięciu graczy, w której wcielisz się przywódcę jednego z narodów Europii Wschodniej w alternatywnej rzeczywistości lat 20. ubiegłego stulecia.

Będziesz odkrywał i podbijał kolejne terytoria. Będziesz werbował nowych rekrutów i gromadził surowce. W końcu będziesz wysyłał do walki ogromne siejące postrach bojowe mechy, którymi zmiażdżysz innych graczy. A to wszystko dla chwały, sławy i pieniędzy. Bowiem zwycięzcą gry zostanie gracz z największą liczbą zgromadzonych monet. Zdobędziesz ich tym więcej, im większa będzie twoja popularność, im bardziej rozwinięta będzie twoja armia, a także im więcej terenów i zasobów znajdzie się pod Twoją kontrolą.
 

Ilość miejsc ograniczona. Zapisy przyjmowane są na wydarzeniu na Facebooku "Wielki Turniej Scythe" oraz mailowo: jacek.stadler@ckpolkowice.pl

 

red. administrator

Strony w dziale:

Strony w dziale:

Strony w dziale: