Powstańcza Gra Terenowa – zapisy do 26 lipca

Powstańcza gra terenowa

Zbierz drużynę i razem wyruszcie w trasę po Polkowicach, by odkryć historię ludzi uczestniczących w Powstaniu Warszawskim. Wraz z Towarzystwem Historycznym Victoria zachęcamy do udziału w „Powstańczej Grze Terenowej”, która odbędzie się 1 sierpnia.

Aby wziąć udział w w „Powstańczej Grze Terenowej” wystarczy zebrać drużynę liczącą od 4 do 6 osób i zapisać się do 26 lipca! Rozgrywki przewidziane są dla uczestników od 3 roku życia. Osoby niepełnoletnie muszą zgłaszać się z opiekunem. Pamiętajcie, żeby zapoznać się z Regulaminem.

Gra rozpocznie się 1 sierpnia o godz. 15.00 przy kawiarni „CieKawa” (Polkowice, Rynek 26). Każda drużyna otrzyma mapę gry z wyznaczoną trasą oraz punktami kontrolnymi na których czekać będzie nasz przedstawiciel. Rozwiązujcie zadania, zdobywajcie punkty i pamiętajcie aby się nie rozdzielać! Rozgrywki należy zakończyć do godz. 16.45. (Uwaga! Jeśli nie udało Wam się ukończyć gry do tego czasu, należy ją przerwać i bezzwłocznie udać się do ostatniego punktu kontrolnego oznaczonego na mapie jako META – Centralny Park Zabaw i Wypoczynku.)


Source URL: https://ckpolkowice.pl/aktualnosc/konkursy/1097-powstancza-gra-terenowa-zapisy-do-26-lipca