„KLOCKOmania” - konkurs na konstrukcję z klocków LEGO

piątek, 4 listopada 2022

Budowanie z klocków to świetna zabawa bez względu na wiek!  Zbuduj konstrukcję z LEGO o tematyce górniczej i weź udział w konkursie "KLOCKOmania". Prace można dostarczać do 25 listopada.

Zadaniem uczestników jest  samodzielne wykonanie konstrukcji z klocków LEGO o tematyce górniczej np. strój górnika, praca górnika, maszyny górnicze. (praca nie może być wykonana z gotowego zestawu). Konkurs "KLOCKOmania" odbywa się w dwóch kategoriach:

  1. do lat 10.
  2. 11-18 lat.

Prace wraz z kartą zgłoszeniową należy dostarczyć do 25 listopada do godz. 16.00 do Centrum Kultury w Polkowicach (ul. Skalników 4). Wyniki konkursu będą dostępne na naszej stronie 2 grudnia, zaś wręczenie nagród nastąpi podczas obchodów Barbórkowych na rynku, 4 grudnia ok. godz. 16.00. Wszystkie prace będzie można podziwiać na wystawie pokonkursowej w dniach 5-16 grudnia w Galerii "Na piętrze" w Centrum Kultury.

Nie zapomnijcie zapoznać się z Regulaminem!

UWAGA! Prace zgłoszone na Konkurs nie przechodzą na własność Organizatora. Po zakończeniu wystawy należy odebrać  pracę w dniach 19-22 grudnia 2022 r., w godz. 8.00-16.00.

 

red. administrator

Strony w dziale:

Strony w dziale:

Strony w dziale: