środa, 25 lutego 2026
Wielki sukces naszych artystów!
Z ogromną radością i dumą informujemy o sukcesach uczestników zajęć Centrum Kultury w Polkowicach w Międzynarodowym Konkursie "NA SZCZYCIE" im. Mietka Krzaka, organizowanym przez GOK Świnna.
Konkurencja była ogromna – w tegorocznych zmaganiach wzięła udział rekordowa liczba ponad 4000 osób! Tym bardziej cieszy fakt, że talent naszych artystów został zauważony i doceniony.
Nagrody i wyróżnienia zdobyli:
Pracownia Ceramiczna (prowadząca - Natalia Gendera):
- Bożena Nester – mozaika ceramiczna
Pracownia Malarstwa Sztalugowego (prowadząca – Agata Baran):
- Olga Małgowska
- Barbara Rzęsa
- Izabela Cieślicka
- Irena Sajdłowska-Piskorz
- Ewa Wiczewa
- Marlena Musiał
- Natalia Szczygielska
- Daniela Żmuda
Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom oraz instruktorom! Wasza pasja i ciężka praca przyniosły wspaniałe efekty.
Pełne wyniki oraz galeria prac dostępne są na stronie: konkursnaszczycie.pl
red. administrator