Warsztaty florystyczne "...ulubiona choinka, ale jakże inna!"

środa, 30 listopada 2022

Święta tuż tuż, pora na przygotowywanie dekoracji, które jeszcze bardziej wprowadzą nas w ten wyjątkowy nastój. Idealną okazją do tego będzie udział w warsztatach florystycznych prowadzonych przez Panią Annę Grabkowską-Pikor pod hasłem: "...ulubiona choinka, ale jakże inna!", które odbędą się 16.12.2022 r. o godz. 16.30 - 19.30 w Salonie (Polkowice, Rynek 27).

Podczas spotkania prowadząca pokrótce wyjaśni temat prowadzonych zajęć, zapozna Uczestników z materiałami i konstrukcjami, na których będą pracowali oraz objaśni techniki florystyczne wykorzystywane przy tworzeniu kompozycji.


Uczestnicy pod okiem instruktora wykonają samodzielnie kompozycję florystyczną, którą następnie będą mogli zabrać ze sobą do domu.
W czasie wykonywania kompozycji Prowadzący warsztaty zapozna również Uczestników z historią choinki bożonarodzeniowej, symboliką związaną z okresem Bożego Narodzenia oraz innymi kompozycjami, które mogą być wykonywane w tym czasie.

Co otrzymują uczestnicy warsztatów?

  • Wiedzę teoretyczną oraz praktyczne umiejętności wykonywania kompozycji florystycznej z materiału mieszanego (żywego, sztucznego i suszonego),
  • Możliwość konsultacji z profesjonalnym florystą,
  • Kompozycję, którą sami wykonają,
  • Zestaw materiałów teoretycznych związanych z tematyką warsztatów.

Zajęcia kierowane są dla hobbystów i profesjonalistów powyżej 16 roku życia.

TERMIN: 16.12.2022 r., godz. 16:30 – 19:30
Bilety do nabycia w kawiarni CieKawa (Rynek 26) oraz przez stronę bilety.ckpolkowice.pl
Koszt: 100 zł/os.

Zdjęcie na plakacie przedstawia przykładową kompozycję jaka będzie wykonywana podczas warsztatów i zostało zaczerpnięte ze strony FloristicPlanet.by

 

red. e.skowronska

Strony w dziale:

Strony w dziale:

Strony w dziale: