Koncert „Dzieci Mężczyźni, czyli hardzi faceci śpiewają kobiece piosenki”

grafika promująca wydarzenie

Koncert „Dzieci Mężczyźni, czyli hardzi faceci śpiewają kobiece piosenki” już 23 października o godz.18.00 w polkowickim kinie.

Kolejna odsłona projektu, w którym polkowicka publiczność zakochała się w marcu. Swobodny i żartobliwy charakter imprezy wyjątkowo przypadł do gustu zarówno paniom jak i panom. 23 października ponownie na naszej scenie staną twardzi mężczyźni, którzy zmierzą się z popularnymi utworami polskich wokalistek – tymi najbardziej nostalgicznymi i romantycznymi. 

„Dzieci Mężczyźni …” to projekt Michała Bobera – wrocławskiego wokalisty znanego m.in. z The Voice of Poland. W projekcie każdorazowo udział bierze inny skład najbardziej niepokornych i charakternych wokalistów, którym towarzyszy wspaniała muzyka grana na żywo. 

Bilety w cenie 40 zł - przedsprzedaż, 50 zł - w dniu wydarzenia do zakupu w CieKawej, Kinie oraz na www.bilety.ckpolkowice.pl


Source URL: https://ckpolkowice.pl/aktualnosc/polkowice/1208-koncert-dzieci-mezczyzni-czyli-hardzi-faceci-spiewaja-kobiece-piosenki