Janek Traczyk Świątecznie...

czwartek, 10 listopada 2022

Janek Traczyk zaśpiewa kolędy i pastorałki. Koncert odbędzie się 28 grudnia o godz. 17.00 w kościele św. Michała Archanioła w Polkowicach. Bilety już w sprzedaży.

„Świątecznie…” to emocjonalne spojrzenie na Święta Bożego Narodzenia. Podczas koncertu usłyszymy najpiękniejsze kolędy i pastorałki w nieoczywistych, ekspresyjnych aranżacjach autorstwa Janka Traczyka. Artyście towarzyszyć będzie muzyka na żywo – pianino oraz trio smyczkowe – dzięki, której z pewnością poczujemy świąteczny czar. 

Janek Traczyk to niezwykle utalentowany wokalista, gwiazda polskich teatrów muzycznych – Studio Buffo czy Romy. Sympatię widzów zdobył znakomitą główną rolą w musicalu „Piloci”, który w ciągu dwóch lat został zagrany na deskach teatru niemal 450 razy. Znany jest również z telewizyjnych programów: zajął II miejsce w dziewiątej edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, gościnnie występuje podczas dużych okolicznościowych produkcji telewizyjnych. Pod koniec 2020 roku ukazała się jego debiutancka płyta „Nadal jestem”. Już za kilka dni premiera kolejnego albumu artysty – tym razem świątecznego. 

Bilety w cenie 20 zł (przedsprzedaż), 30 zł (w dniu koncertu) do nabycia w kawiarni CieKawa oraz na stronie www.bilety.ckpolkowice.pl 

Bilety na koncert kolęd to trafiony prezent bożonarodzeniowy, który możesz podarować komuś bliskiemu. Napisz do nas maila na adres promocja@ckpolkowice.pl, a wydrukujemy specjalnie dla Ciebie bilet w eleganckiej, prezentowej formie.

red. administrator

Strony w dziale:

Strony w dziale:

Strony w dziale: