Walentynkowy koncert operetki, musicalu i tańca

poniedziałek, 2 stycznia 2023

Walentynkowy koncert operetki, musicalu i tańca już 14 lutego w polkowickim kinie o godz. 19.00. Usłyszymy najpiękniejsze utwory o różnych odcieniach miłości.

Największe operetkowe, musicalowe, taneczne i instrumentalne hity w mistrzowskim wykonaniu artystów odnoszących sukcesy w Australii, USA i wszystkich krajach Europy.  Piękne głosy, wspaniałe tańce, bajeczne stylowe kostiumy, humor, wdzięk, wyjątkowa muzykalność, niespotykany temperament sceniczny, znakomity kontakt z publicznością a także brawurowe solowe popisy instrumentalne. To wszystko zapewnią Państwu Artyści Wrocławskich Scen Muzycznych w 80-minutowym wyjątkowym koncercie.

Zapraszamy do wspólnej zabawy w najlepszym stylu, z gwarancją artystycznych wrażeń najwyżej klasy. W programie koncertu m.in.:

  • Operetkowe i musicalowe "perełki": Usta milczą dusza śpiewa; Wiedeńska krew;  La bella Tangolita; Brunetki blondynki; Skrzypek na dachu
  • Widowiskowe tańce z różnych stron świata,
  • Instrumentalne hity: Pełne namiętności tanga oraz motywy muzyczne z najbardziej znanych filmów o miłości - m.in. "Love story"

Wykonawcy:

  1.  Dorota Ujda-Jankiewicz (sopran)
  2.  Andrzej Jankiewicz (tenor)
  3.  Anna Jankiewicz (taniec)
  4.  Krzysztof Wojcieszyn (fortepian)

Realizacja:
Prowadzenie koncertu: Andrzej Jankiewicz
Scenariusz i reżyseria: Dorota Ujda-Jankiewicz
Choreografia: Anna Jankiewicz

Bilety w cenie 60 zł do nabycia w Kawiarni CieKawa, kasie Kina 30 min. przez każdym seansem a także na stronie www.bilety.ckpolkowice.pl oraz www.kupbilecik.pl

Organizator zastrzega sobie prawo do dokonania zmian w składzie Zespołu i lub repertuarze koncertu. Podczas koncertu obowiązuje całkowity zakaz fotografowania i rejestracji na urządzeniach elektronicznych.

red. administrator

Strony w dziale:

Strony w dziale:

Strony w dziale: