Wystawa świec sojowych

poniedziałek, 6 marca 2023

Zapraszamy do kawiarni CieKawa na wystawę świec sojowych wykonanych przez polkowiczankę, Panią Teresę Mazur-Majdę.

Nie przypadkowo prace Pani Teresy można podziwiać właśnie w kawiarni, gdyż świece swoim wyglądem przypominają smakowite desery czy też aromatyczne kawy. Świece można nie tylko oglądać, ale również zakupić. Idealnie sprawdzą się jako upominek dla bliskiej nam osoby. Wystawa potrwa do końca marca. 

stojąca kobieta w okularach korekcyjnych, po jej lewej stronie na sztaludze stoi obraz

Teresa Mazur-Majda

Moja przygoda z rękodziełem artystycznym rozpoczęła się w 2015 r.: origami, zabawa wstążką, decoupage, papierową wikliną, dekoracje kwiatowe i świąteczne. Nadszedł czas w 2023 na świece sojowe-desery. Dlaczego desery? Jako rękodzielniczka uwielbiam piękno w każdej formie.

Należę do Dolnośląskiego Stowarzyszenia Artystów Plastyków we Wrocławiu, Międzynarodowego Stowarzyszenia Artystów Autorów Prawników Dziennikarzy Virtualia ART. Uczestniczę w pracowni malarstwa sztalugowego w Polkowicach.

Do świec sojowych - deserów wykorzystałam: wosk sojowy KeraSoy Container naturalny w 100% roślinny, przeznaczony do zalewania świec w naczyniach. Wosk biodegradowalny, przyjazny Veganom i środowisku naturalnemu, barwniki i zapachy do świec sojowych.


 

red. administrator

Strony w dziale:

Strony w dziale:

Strony w dziale: