Dni Polkowic 2023

czwartek, 11 Maja 2023

Wraz z Burmistrzem Polkowic Łukaszem Puźnieckim serdecznie zapraszamy na Dni Polkowic 2023, które odbędą się 17 i 18 czerwca w Centrum Piknikowym  W programie imprezy muzyczne gwiazdy oraz liczne atrakcje zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

Dni Polkowic to przede wszystkim koncerty, które na pewno przyciągną uwagę miłośników muzyki. W sobotę wystąpią: The Postman, czyli Beatlesi z Polkowic, gwiazda młodego pokolenia, Julia Rocka oraz Artur Rojek - legenda polskiej sceny muzycznej. Pierwszy dzień zakończy DJ Alanik & Sequento, którzy zagwarantują Wam energetyczną muzykę aż do północy.

W niedzielę natomiast wystąpią: Michał Wiśniewski, lider kultowego zespołu Ich Troje, znana i lubiana wśród młodszej publiczności Bryska oraz stały bywalec radiowych list przebojów, Michał Szczygieł.

Ale to nie wszystko! Dla najmłodszych uczestników imprezy przygotowano Namiot w Krainie Czarów z licznymi atrakcjami i zabawami. Pojawi się też wesołe miasteczko, gdzie dzieci będą mogły doskonale się bawić, a dorośli sprawdzić swą odwagę. Nie zabraknie również konkursów z nagrodami, strefy gastronomicznej i wystawców.

Warto również zwrócić uwagę na Namiot KGHM ZWR, w którym zobaczycie makietę przedstawiająca proces przeróbki od momentu przyjęcia urobku do uzyskania koncentratu miedzi. Dodatkowo, Urząd Gminy - Wydział Ochrony Środowiska i Obszarów Wiejskich przygotował strefę eko, gdzie będzie można wziąć udział w konkursie Zielono-niebieskie koło fortuny oraz w warsztatach eko malowania toreb. To doskonała okazja, by dowiedzieć się więcej na temat ochrony środowiska i dbania o przyrodę. Nie zabraknie akcentu charytatywnego, czyli strzyżenia przez Mistrzów za wrzut do puszki. Oddaj się w ręce Reprezentacji Polskich Fryzjerów Global Fasion Progres i wesprzyj potrzebujących.

Dni Polkowic to nie tylko 17 i 18 czerwca ale również mnóstwo imprez towarzyszących, które będą obywać się przez cały miesiąc, m.in. Przegląd Twórczości Lokalnej, Plener Malarski, McDonald`s Streetball czy też  #terenowySZACHmat z zawodnikami Górnika Polkowice. 

Zachęcamy do wspólnego świętowania dni miasta.

 

SOBOTA 17.06

17.00 The Postman

19.00 Julia Rocka

21.00 Artur Rojek

22.30-24.00 DJ Alanik&Sequento

 

NIEDZIELA 18.06

17.00 Michał Wiśniewski

19.00 Bryska

21.00 Michał Szczygieł

 

 

Sponsorem wydarzenia jest ZGZM.

 

 

 

red. administrator

Strony w dziale:

Strony w dziale:

Strony w dziale: