czwartek, 14 Maja 2026
Zapraszamy na spektakl teatralny „Historia jednego miejsca”
W poniedziałek, 25 maja o godz. 18.00 w polkowickim Kinie odbędzie się spektakl pt. „Historia jednego miejsca” w wykonaniu grupy teatralnej Antrakt działającej przy Centrum Kultury w Polkowicach.
Przedstawienie jest efektem wielu miesięcy pracy, prób i wspólnego tworzenia, a jednocześnie podsumowaniem obecnego sezonu artystycznego grupy.
„Historia jednego miejsca” to opowieść o zwykłych ludziach. Ich pragnieniach, codzienności poszukiwaniu spełnienia i szczerej, prawdziwej miłości. Scenariusz inspirowany jest powieścią "Prawiek i inne czasy" Olgi Tokarczuk.
Reżyseria i tekst: Kinga Kaszewska-Brawer.
Występują:
- Jurgita Adamus
- Martyna Andrasz
- Weronika Bandyk
- Paulina Dąbrowska
- Julia Janas
- Zuzanna Kmieć
- Wiktoria Mazurczak
- Iga Nowak
- Daria Paduch
- Magdalena Pańkowska
- Emilia Rachwalska
- Kalina Szymczak
- Wiktoria Żurawicz
Wstęp wolny.

red. administrator