Skontaktuj się z nami

poniedziałek, 28 listopada 2022

31. Finał Wielskiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już 29 stycznia. Poznajcie nasz Sztab, który tradycyjnie powstał przy Centrum Kultury w Polkowicach.


Rokrocznie do Finału WOŚP w Polkowicach włącza się masa ludzi. Mamy nadzieję, że w tym roku również dacie czadu! Można wesprzeć nas w organizacji, zaplanować wydarzenie towarzyszące, przekazać coś na licytację, zapewnić ciepły posiłek dla wolontariuszy lub po prostu wspomóc finansowo.

Aby wszystko "miało ręce i nogi" niezbędna jest drużyna, która będzie koordynowała wszystkie działania. A któż by się lepiej sprawdził jak nie dziewczyny (i chłopak ;)) z działu organizacji imprez i edukacji!  Poznajcie nas i sprawdźcie z kim najlepiej się kontaktować w danej sprawie! 

 

SZEF SZTABU
Dagmara Gawlik 
tel.: 535 179 252
e-mail: wosp@ckpolkowice.pl

kobieta staojąca

 

To już 5 rok kiedy Dagmara zajmuje się organizacją Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przy Centrum Kultury w Polkowicach. Możecie się z nią kontaktować we wszystkich istotnych dla Was sprawach związanych z Finałem, a przede wszystkim w zakresie rejestracji Wolontariuszy, rejestracji Firmowych Puszek Stacjonarnych, a także wtedy kiedy chcesz zostać sponsorem naszego Sztabu.

 


AUKCJE ALLEGRO
Sara Szewczyk i Martyna Subzda

tel.: 533 549 592, mail: sara.szewczyk@ckpolkowice.pl
tel.: 721 369 703, mail: martyna.subzda@ckpolkowice.pl
 

Sara
Martyna

Istnieje mnóstwo sposobów, dzięki którym możesz wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Jednym z nich jest przekazanie czegoś na licytację, którą prowadzić będziemy na portalu Allegro. Jeśli jesteś przedsiębiorcą możesz przekazać swoje produkty lub usługi – w ten sposób nie tylko wesprzesz szlachetną akcję, ale także rozreklamujesz swoją firmę, dzięki logotypowi zamieszczonemu na naszych materiałach reklamowych. Osoby prywatne także mogą przekazać coś od siebie, na przykład wykonane przez siebie rękodzieło lub jakąś unikatową rzecz, którą posiadają. W zeszłym roku z naszych licytacji udało nam się zebrać niemal 13.000 zł! 

 

WYDARZENIA TOWARZYSZĄCE
Magda Jurga i Agnieszka Kuklińska 

tel.: 723 482 204, mail: magdalena.jurga@ckpolkowice.pl
tel.: 575 932 902, mail: agnieszka.kuklinska@ckpolkowice.pl

Madzia
Agnieszka

Choć w naszym harmonogramie wydarzeń towarzyszących jest kilka stałych punktów programu, to wciąż poszukujemy nowych pomysłów i osób chcących wdrożyć je w życie. Zbiórka krwi, zawody pływackie, kiermasz książek to sprawdzone i niezawodne punkty każdego z naszych Finałów. Tymi i wieloma innymi wydarzeniami towarzyszącymi zajmą się w tym roku Agnieszka i Magda.

 

WYDARZENIA W KINIE
Natalia Mazurczak 
tel.: 509 051 354, mail: natalia.mazurczak@ckpolkowice.pl

Chciałbyś wystąpić na naszej scenie podczas Finału WOŚP? Odezwij się do Natalii i miej realny wpływ na wynik zbiórki organizowanej w Kinie. Pamiętaj jednak o zasadzie „Gram w Finale, nie biorę kasy”. Natalia jest także odpowiedzialna za występy sekcji dziecięcych działających przy Centrum Kultury, zatem jeśli jesteś rodzicem występującego i masz pytania, to właśnie z nią powinieneś się skontaktować. 

 

POSIŁKI DLA WOLONTARIUSZY
Kasia Kazimierczak, Ela Kwas
tel.: 781 091 937, 501 165 763

Kasia I Ela

Nasz Sztab słynie z tego, że to właśnie u nas w dniu Finału nasi Wolontariusze mogą zjeść najlepiej w całej Polsce (nie ma takiego rankingu, jednak jesteśmy przekonani, że tak jest). Menu jest zawsze obszerne – kilka ciepłych posiłków, pizza, mnóstwo słodkości – a to wszystko za sprawą naszych cudownych sponsorów. Wielu z nich, lokalne piekarnie, pizzerie, hurtownie współpracują z nami od lat. Jeśli i Ty chcesz przekazać coś od siebie, czym będziemy mogli nakarmić zziębniętych Wolontariuszy, skontaktuj się z Elą i Kasią.

 


NOWY NABYTEK W SZTABIE
Mateusz Sienkiewicz
e-mail: mateusz.sienkiewicz@ckpolkowice.pl

Mateusz

To pierwszy Finał WOŚP Mateusza. Zatem uczy się, przygląda i pomaga każdemu, aby niebawem przejąć część obowiązków od koleżanek.
 

 

red. administrator

Strony w dziale:

Strony w dziale:

Strony w dziale: