Antrakcik i Antrakt

Instruktor prowadząca: Kinga Kaszewska-Brawer – magister sztuki, aktorka teatralnej sceny zawodowej, przez 20 lat związana z Lubuskim Teatrem w Zielonej Górze, aktualnie gra w Teatrze 4 Kąty.  Instruktor teatralny, współpracuje z CK od 2003 roku. Spod „jej ręki” wyszło kilku młodych aktorów, którzy dziś zasilają teatralne sceny. Praca z młodzieżą to jej wielka pasja, a z roku na rok jej podopiecznych jest coraz więcej. Osoby z pierwszej grupy, powstałej w 2003 roku, teraz przyprowadzają swoje dzieci:). 

Na zajęciach dzieci uczą się poprawnej wymowy, emisji głosu, interpretacji tekstu, plastyki ruchu scenicznego, ale przede wszystkim pokonywania słabości i wiary we własne umiejętności. Gra aktorska jest źródłem różnorodnych przeżyć emocjonalnych, daje uczestnikom  możliwość poznania nowych środków ekspresji, rozwija inwencję twórczą, wyobraźnię i spostrzegawczość a dodatkowo kształci umiejętności pracy w grupie. Antrakcik i Antrakt to również miejsce, gdzie znajdujemy przyjaciół.

KIEDY?
poniedziałki
gr. I Antrakciku godz.: 15.15-16.00
gr. II Antrakciku godz.: 16.15-17.30
Grupa Teatralna Antrakt godz.: 17.45-20.30

GDZIE:
Kino, ul. Dąbrowskiego 1

DLA KOGO?
dzieci od 4 r.ż. i młodzież

OPŁATA:
Antrakcik: 35 zł/miesiąc
Antrakt: 40 zł/miesiąc

Miesięczne opłaty za zajęcia dla osób posiadających Kartę Dużej Rodziny będą pomniejszone o 50%. Dodatkowo w lutym opłaty będą mniejsze o 50% w związku z zawieszeniem zajęć na czas ferii zimowych (zgodnie z Zarządzeniem nr 54/2020 Dyrektora Centrum Kultury w Polkowicach z dnia 22.09.2020 r.).